2733
2739

امروز خونه عموم اینا بودیم پیش پسرعموم نشسته بودم تلوزیون داشت راجب زندگی مدلنیگ ها میگفت منم داشتم نظر خودمو میگفتم که پسرعموم گفت ولی از تو هم مدل خوبی در میاد گفتم چطور مگه گفت اخ خیلی خوشگلی منم همینجوری نگاش کردم هول شد گفت منظورم برای مدلنیگ شدن

یجوری شدم تا حالا کسی به من نگفته بود خیلی*خوشگلم

بنظرتون از من خوشش میاد یا منظور خاصی نداشت و واقعا برای مدلنیگ شدن گفته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظوری نداشته نشده اونجا هم که هول شد به خاطر اینه که فکر کرده تو بد برداشت کردی

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2728

😂😂😂جوگیر شده بوده اون لحظه

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2740

پسزا همشون دروغ میگن😂گولشو نخور

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

😑😑از این خوشگلم و فدات بشم زیاده که پسرا میگن 

ولی همش حرف هست جدی نگیر 

بالاخره موفق خواهم شد ✌️✌️یکسوالی که برام پیش اومده چرا هرکسی من رو تو خیابون و کوچه میبینه بهم خیره میشه 😬😂واقعا سوالی هست که هیچ جوابی براش پیدا نکردم حتی محل کار مادرم بهم خیره میشن 🤣هیچی همینجوری گفتم امضام خالی نماند
2706