2752
2734

امروز خونه عموم اینا بودیم پیش پسرعموم نشسته بودم تلوزیون داشت راجب زندگی مدلنیگ ها میگفت منم داشتم نظر خودمو میگفتم که پسرعموم گفت ولی از تو هم مدل خوبی در میاد گفتم چطور مگه گفت اخ خیلی خوشگلی منم همینجوری نگاش کردم هول شد گفت منظورم برای مدلنیگ شدن

یجوری شدم تا حالا کسی به من نگفته بود خیلی*خوشگلم

بنظرتون از من خوشش میاد یا منظور خاصی نداشت و واقعا برای مدلنیگ شدن گفته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظوری نداشته نشده اونجا هم که هول شد به خاطر اینه که فکر کرده تو بد برداشت کردی

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731

😂😂😂جوگیر شده بوده اون لحظه

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

پسزا همشون دروغ میگن😂گولشو نخور

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

😑😑از این خوشگلم و فدات بشم زیاده که پسرا میگن 

ولی همش حرف هست جدی نگیر 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌