2733
2734
عنوان

خانومایی که پسر دارین میشه یکم بیاین تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 36 پست
پسر من ۹ سالشه  لاکم همش استفاده میکنه  فک کنم عادی باشه  شیطنت زیاد میکنه

کاش مشکل من فقط لاک بود امروز زیرنظر داشتمش هیج رفتارش مثل پسرای هم سن خودش نیست اینا خیلی ناراحتم میکنه 

باید بیشتر با پسرا و پدرش وقت بگذرونه و ابدا به روش نیارین که چرا گریه میکنی و جیغ میزنی

پدرش اصلا خونه نیست همش سرکاره شغلش اینطوریه کلا اینجا نیست

برادری هم نداره پسرخاله هاش هم ازش بزرگترن همسایه هامون همه دختر دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عآره دختر زیاد داریم ولی با پسرا معمولا بازی میکنه بازم همینه  کلا انگار دختره

این تجربه چون دیدم گفتم،البته نمیخام بترسونمتون.

یک بچه همسایه ای داریم چهار تا خواهر داره خودش تک پسره بودش اونقدر رفتارا زنانه ازخودش نشون میداد که پرسال دیگه کلا رفت عمل کرد تغییر جنسیت داد.

ولی بچه بامعرفتی بود😁😁

2731
کم دروغ بگو...تاپیک های قبل گفتی مجردی و کلاس یازدهمی.

عزیزم این کاربری دست من و خواهرمه با شماره اون میام بالا ما ۳تا خواهریم یکی یازدهمیه یکی دهمیه منم ازدواج کردم پن اومدم اینجا مشکلم رو بگم از تجربه ها استفاده کنم چون خودم برادر نداشتم نمیدونم بیکارم دروغ بگم 

تاپیک قبلیا ببینی یکی گفتم بچه ۴سالم دستمو گاز گرفته 

امروز گفت موهام رو رنگ کنم!! با اینکه خودم تاحالا نکردم 

انتظار که نداری باور کنیم؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
عزیزم این کاربری دست من و خواهرمه با شماره اون میام بالا ما ۳تا خواهریم یکی یازدهمیه یکی دهمیه منم ا ...

اگه سه تا خواهرین و اون دوتا دهم و یازدهمن چه جوری پسرخاله هاش ازش بزرگترن؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
معمولا بهش میگم پسرم باید چیزای مردونه بخوای البته با مهربونی ولی میگه نه دختر بودن بهتره!!

بهتر با یه روانشناس کودک صحبت کنی اینجا به نتیجه ای نمی‌رسی شاید فقط  یه سو تفاهم  

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
بهتر با یه روانشناس کودک صحبت کنی اینجا به نتیجه ای نمی‌رسی شاید فقط  یه سو تفاهم  

عآره اومدم کمک بگیرم ولی فعلا دارم ثابت میکنم که دروغ نمیگم و واقعا کاربری دست من و خواهرمه 

تخیلات یک دختر بچه ی ۱۸ ساله که همه رو سرِ کار گذاشته ...)))

کارِت اصلا درست نیست ... اسکول گیر آوردی ؟؟؟!!!

توو تایپیک های قبلیت گفتی کارت ورود به جلسه امتحان نهایی و ... مامانم میگه اگر شوهرنکنی میترشی و ...

لطفا قبل دروغ گفتن اینم در نظر بگیر تایپیک های قبلیت دروغاتو برملا میکنه !!!