2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه ملکی دارم میخوام فروش بره 

۳ سال هست فروش نرفته.

اگر دعایی دارید بگین 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

توسل به امام حسین .. 

توسل به شهدا...

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2740
چطوری متوسل شدی

خالصانه صداشون کن از ته قلبت و اگه برات مقدوره برو زیارت از نزدیک بگو 

آقا روی هیچکی رو زمین نمیزنن

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

من ب همه چ متوسل شدمو نذر کردم هنوز نتیجه نگرفتم اگ بگیرم میام میگم اما باید همشو انجام بدی🥺😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
پس چرا قلب له شده منو ندید؟ من که جز اون کسیو نداشتم

شاید نیازه دوباره بگی 

به خدا قسم که این آقایی که من میشناسم غیر ممکنه که جواب ندن 

الکی خدا لقب باب الحوائج به ایشون نداده

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
2706