2752
2734
منم واسه یه حاجت دور از تصور و محال میخام نماز کن فیکون حضرت عباس بخونم امیدوارم دست خالی برنگردم دی ...

انشااله که حاجت روا شی گلن ولی اگه بتونی حضوری بری زیارت کربلا قطعا جواب میده 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
شاید نیازه دوباره بگی  به خدا قسم که این آقایی که من میشناسم غیر ممکنه که جواب ندن  الکی ...

میشه برام دعا کنی حاجت روا شم؟😭 حاجتم شرعی و خیره

لطفاً تو بخواه شاید با من قهره😭

آقایون دعوت به دوستی ندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید نیازه دوباره بگی  به خدا قسم که این آقایی که من میشناسم غیر ممکنه که جواب ندن  الکی ...

بگم یا قمر بنی هاشم منو کمک کن ؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
چی نظرشون کردی؟

صلوات به حضرت رقیه و بانو ام البنین 

آخه یه داستانی هس که میگه آقا خیلیییی به بانو رقیه علاقه داشتن و وقتی که کسی آقا رو به ایشون قسم بده حاجت روا میشه 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
میشه برام دعا کنی حاجت روا شم؟😭 حاجتم شرعی و خیره لطفاً تو بخواه شاید با من قهره😭

حتما گلم چراکه نه ولی مطمئن باش آقا هیچوقت با هیچکی قهر نیس جون خیر بزرگوار تر از این حرفان

شب شهادت حضرت علي دم حرم امام رضا غذا پخش كردم به اميد اينكه امام رضا مثل هميشه دل شادم كنه و پسرم حرف بزنه بعد ده روز پسرم كه دو سه كلمه حرف ميزد شروع كرد به حرف زدن البته من حقيقتا هميشه همه چيز ميسپرم به خدا ولي گاهي ادم از انتظار خسته ميشه

اره خداوکیلی حضرت عباس نظیر نداره ی مدت ازم نارحتن میدونم

ناراحت میشن ولی قهر نمیکنن هیچوقت

بگم یا قمر بنی هاشم منو کمک کن ؟

اره چرا نه 

ولی یه سلام خاصه ای چیزی اول بخون بعد حتی اگه برات مقدوره برو زیارت از نزدیک بخواه که آقا نمیزارن دست خالی برگردی

هم مامانم رفته هم بابام رفته ولی....😭😭😭😭

تو هم میری گلم انشااله در خونه آقا به روی همه اعم از گناهکار و بی گناه همیشه بازه😍

اره چرا نه  ولی یه سلام خاصه ای چیزی اول بخون بعد حتی اگه برات مقدوره برو زیارت از نزدیک بخواه ...

اخه من چجور برم زیارتشون مگ کربلا نیستن؟

چ بخونم اولش؟امشب بخونم ازش بخوام 

پریودم هستم اما میدونم ک کمک میکنه 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
شب شهادت حضرت علي دم حرم امام رضا غذا پخش كردم به اميد اينكه امام رضا مثل هميشه دل شادم كنه و پسرم ح ...

خداروشکر انشاءالله تنتش سلامت

اخه من چجور برم زیارتشون مگ کربلا نیستن؟ چ بخونم اولش؟امشب بخونم ازش بخوام  پریودم هستم اما م ...

چرا کربلا هستن البته اگه میتونی برو 

یه نمازی سلامی صلواتی چیزی هدیه کن به ایشون و بانو رقیه و خواستت رو بگو 

رو به قبله باش 

آقایی که من میشناسم با هر شرایطی قبول میکنن همه رو 

2706