2733
2734

امروز صبح همسایه رو دم ساختمون دیدم دخترش انگار آبله مرغون گرفته بوده دختر منو گرفت بغل کرد بوس کرد بعدش گفت چه خبر فلان گفت دخترم شکمش اینا دونه زده آبله گرفته منتظر اسنپم برسه ببرم دکتر 😭😭😭الان من چیکار کنم یعنی دختر منم میگیره؟؟؟۴ سالشه نکنه شدید بگیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان بگیره بهتره تا بزرگتر بشه

آخه بچه بزرگ درک میکنه حداقل ومیگم سیستم ایمنیش هم قوی تره شاید شدید نگیره ولی دختر من کل زمستونو همش مریض بود تازگیا هم که ویروسی گرفته بود چند روزیه که کامل خوب شده طفلی دیگه جونی نمونده براش تازه بخواد آبله بگیره میترسم که بدنش ضعیفه شدید بگیره

2738
آخه بچه بزرگ درک میکنه حداقل ومیگم سیستم ایمنیش هم قوی تره شاید شدید نگیره ولی دختر من کل زمستونو هم ...

شنیدم هرچی زودتر بگیرن خفیف تره‌‌اگه بود خنکی بهش زیاد بده.عرق شاهتره و کاسنی.هندونه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
خدا کنه نگیره ولی اگه گرفت تب آبله مرغان زیاده؟

یک روز تب میکنه عزیزم بعد دونه ها تا چن روز زیادتر میشن

درکل بالای یک ماه وقت میبره تا خوبشه ... باید مواظب باشی نخارونه چون جاش تا مدت ها می مونه... حالا به دلت بد راه نده شاید نگرفته

شنیدم هرچی زودتر بگیرن خفیف تره‌‌اگه بود خنکی بهش زیاد بده.عرق شاهتره و کاسنی.هندونه

آهان پس من اشتباه فکر میکردم خیال میکردم چون سنش کمه بدتر بگیره خدارو شکر پس همین کارو میکنم ممنون عزیزم

آهان پس من اشتباه فکر میکردم خیال میکردم چون سنش کمه بدتر بگیره خدارو شکر پس همین کارو میکنم ممنون ع ...

نگران نباش.ویتامین دی پایین نیست که زود به زود مریض میشه؟

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706