2752
2734
عنوان

خانوما خواهشا کمک کنین آبله مرغون بچه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 43 پست
شما چرا الان رفتی دکتر؟تا دونه نزنه که مشخص نمیشه گرفته یا نه

الان نرفتم که دکتر منظورم این ماه بود که ویروسی گرفته بود بردم دکتر اونو میگفتم الان فعلا هیچیش نیس نه تب کرده نه دونه زده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا بعضی ها آخر بی وجدانین نگران نباش گلم حالا شمارعایت کن که اگه ناقل باشه کسی دیگه از بچه شما ن ...

همین کارو میکنم این هفته باید پارک واینام بیخیال شم بشینیم خونه ببینم چی میشه 

آخه بچه بزرگ درک میکنه حداقل ومیگم سیستم ایمنیش هم قوی تره شاید شدید نگیره ولی دختر من کل زمستونو هم ...

تو بچگی بهتره ک بگیره چون عوارضش کمتره  و راحتتره تو یک هفته مشخص میشه ک گرفته یا ن‌ 

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)
خدارو شکر دختر من خیلی زود مریض میشه برا همون خیلی نگرانم دعا کنین اینم نگیره چقد من بدشانسم آخه😭

دعا کن بگیره. بهترین سنش الانه. بعدا بگیره شدید و دردسر می‌شه. این ویروسی هست مه بلاخره باید بگیره.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
زنیکه بیشعور نکرد همون اول بگه ونزاره دخترش دخترمو بوس کنه بعضیا چقدر بی وجدانن 

اتفاقا باید از خدات باشه الان بگیره ابله اصلا چیزه مهمی نیست تو سن پایین من دوتا بچه هام گرفتن خانم همسایمون به عمد بچهاش رو فرستاد بگیرن ولی نگرفتن 

عزیزم اگر هرچی کوچکتر بگیره راحت تر میگیره و کمتر اذیت میشه.ولی اول تب میکنن و بعد سه روز دونه میریزن.بعضی بچه هام درتماسن و نمیگیرن.نگران نباش عزیزم.....استرسو دور کن.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
اتفاقا باید از خدات باشه الان بگیره ابله اصلا چیزه مهمی نیست تو سن پایین من دوتا بچه هام گرفتن خانم ...

بااجازه استارتر عذرمیخوام میشه تاپیک(اگرشوهرتون...) برام گزارش بزنید بمونه خیلی برام بدمیشه شناسایی شدم😭

اون طوری که فکر کنی خفیف تر میگیره  یعنی دوتا دون بزنه نیستاااا

ولی الان بگیره خیلی بهتره

من دختر بزرگم ۲۱ سالشه قبل عید گرفت ۳روز بود فشارش میوفتاد و سرم وصل میکردن بعد دوتا دونه بزرگ پشت گوشش زد بعد یهووو ریخت بیرون تو تنش یه جای سالم نموند تو گلو و حتی چشمش زد

پسرش هم گرفت ولی یه شب بیشتر تب نکرد دونه هم زیاد ریخت ولی خداروشکر تموم شد 

دخترت تا ۳هفته دیگه مشخص میشه گرفته یا نه

به سیستم ایمنی هم فکر نکنم بستگی داشته باشه

من دختر اخری از پارسال که رفت مهد تا الان پدرم رو دراورده از مریضی ولی اخر همه ابله گرفت 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اون طوری که فکر کنی خفیف تر میگیره  یعنی دوتا دون بزنه نیستاااا ولی الان بگیره خیلی بهتره من ...

من برعکس فک میکردم میگفتم چون کوچیکه شدید میگیره😂😂ممنون عزیزم خیلی نگران بودم الان خیلی آروم شدم انشالله که اگه گرفته باشه هم به خیر تموم بشه وبگذره من خودم خیلی استرسیم کاش اگه گرفته زودتر خودشو نشون بده که من فکرم درگیرنباشه