2752
2734
عنوان

من ک مرده بودم چرا اومدی زنده ام کردی تا...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 82 پست
خب برای شما سرد شده فقط شکر خدا ترکتون نکرده اگه فک میکنی خیلی دم پرشون هستی  کمرنگ تر شو&nbs ...

اخه نمیتونم چطور بزارمش کنار و منتظر اون باشم که پی بده خیلی مغروره اگه من پیش قدم نشم هیچوووقت پیام نمیده 😔😔😔😔😔اخه ناراحتیاشم بهم نمیگه میگه دوس ندارم توام ناراحت شی گفتم خو تو😔تو خودت میریزی و از ایور با من سرد میشی حداقل ب من بگو همدردم برات دیگه 

میگه از چیزی ناراحتی بهم بگو میگه اگه تو ناراحتیم باهات بحرفم شاید تو هیچوقت دیگه جوابمو ندی چون خودمو میشناسم 

ولی همیشه بهش میگم ناراحیتو بهم بگو نمیگه تو خودش میریزه و با من سرد میشه😔😔😔😔😔😔سختههههههه 😔😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۱ سال و خورده ای 😔

چرا انقد طولانی

ینی فقط واست نشون اوردن

هنوز رسمی نشدین؟ 

بهش نگفتی چرا سرد شدی؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
چرا انقد طولانی ینی فقط واست نشون اوردن هنوز رسمی نشدین؟  بهش نگفتی چرا سرد شدی؟

یه سری مشکلات نمیزاره که بیاد جلو واسه نامزدی 😔😔😔😔💔

باهاش بحث کردم کلا زود رنجم و سریع هم اشتی میکنم و هیچی تو دلم نیست باهاش وقتی بحث کردم هر چی پیام میدادم ک تو فلان شدی و از این حرفا جواب نمیداد خیلی دلم شکست خود زنی کردم فرستادم براش بعد روز بعدش پی داد سلام قلبم خوبی چکار میکنی گفتم چرا اینقد بی اهمیتی چرا سردی چرا ارزش قائل نیستی 

گفت بی اهمیت نیستم فقط کارت عذابم داد و منی ک دور هیچ دودی نمیرفتم و متنفر بودم بخاطر کارت ۷ نخ سیگار کشیدم 

گفتم خو تو ناراحتیم یع کاری کردم تو چرا باید باهام سرد شی 

ولی بقران قسم بخاطر دستم نیست که سرده نمیدونم چشه😔😔😔😔😔😔😔😔💔اینقدددد دلشوره دارم اینقد فکرو غصه دارم نابود میشم😔😔😔بقران این ۱ سالم بخاطر خودش زندم و دارم نفس میکشم تنها دلیل دلخوشیمه 😔😔😔😔خودش تو همه شرایط پشتم بوده نمیدونم چرا الان اینجوره😔😔😔تکیه گاهم بود نمیدونم چش شد یهو😔😔😔😔

یه سری مشکلات نمیزاره که بیاد جلو واسه نامزدی 😔😔😔😔💔 باهاش بحث کردم کلا زود رنجم و سریع هم اشتی ...

توروخدا مثل من نباش 

بهش فرصت بده 

زیاد پیگیرش نباش 

مثل خودش رفتار کن 

هرچقد دنبالش باشی اون ازت فرار میکنه 

و ببخشید ازتون دلسرد و دور میشه 

من تو این ده روز هزار بار زنگ زدم و پیام دادم 

اما خیلی بی تفاوت ازم رد میشد

الان چهارروزه همش میگم چرا خودمو براش کوچیک کردم 

چرا رفتم و براش گریه کردم اون ک منو دوس نداشت چرا اصرارش کردم 

یه ادم نامرد چقد باید برامن مهم باشه ک من با گریه باهاش صحبت کنم و اون براش مهم نباشه

درکت میکنم 

منم تموم دلخوشیم بود 

تو این پنج ماه خوشبخت ترین زن دنیا بودم 

ک هیچی کم نداشتم 

اما یهو پشتم خالی شد 

یهو از بهش پرت شدم تو برزخ 

برام‌واقعا جهنمه

یه سری مشکلات نمیزاره که بیاد جلو واسه نامزدی 😔😔😔😔💔 باهاش بحث کردم کلا زود رنجم و سریع هم اشتی ...

حوصله کن عزیزم نامزدت تورو تنها نمیزاره فقط بهش فرصت بده  نمیدونم ک خیلی سخته تحمل این رفتارهای سرد😔

توروخدا مثل من نباش  بهش فرصت بده  زیاد پیگیرش نباش  مثل خودش رفتار کن  هرچق ...

دیشب تا خوده صبح داشت کار میکرد واسه پدرش اینا خونه پدرش روستاعه بعدم خو پسر خالشو عقرب زد بردش دکتر خلاصع تا ساعت ۷ ایطوریا رفت گرفت خوابید اصلا بهم اهمیت نمیداد و سرد جوابمو میداد یعنی دقیقا صدا شکستن و تیکه تیکه شدن قلبمو حس کردم تا الان که خوابه و با دل خوش گرفته خوابیده و من هنوز خواب تو چشام نرفته از شدت ناراحتی از بس گریه کردم نا ندارم چشام درد میکنن

هر چی زنگ میزنم جواب نمیده 

میخام ازش دور شم پیام ندم زنگ نزنم ولی بخدا اگه اینطور بشه پی ندم هیچووووقت پی نمیده اینقد مغروره 

اخه یهو سرد شده😔

قراره چند روز دیگه بیاد ببینمش بنظرت چی بهش بگم؟😔

حوصله کن عزیزم نامزدت تورو تنها نمیزاره فقط بهش فرصت بده  نمیدونم ک خیلی سخته تحمل این رفتارهای ...

اجی بخدا سخته من حاضرم فوشم بده و نفرینم کنه ولی سردیشو نبینه یعنی ادم از خودشو زندگیش سیر میشه😔😔😔

آخ بمیرم واست سخته واقعا 

ولی کاش گرفتار عاشقی میشدم ولی دندون درد نمی‌گرفتم اخخخ 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
حوصله کن عزیزم نامزدت تورو تنها نمیزاره فقط بهش فرصت بده  نمیدونم ک خیلی سخته تحمل این رفتارهای ...

اجی الان زنگ زدم خواب بود بیدار شد گریه نذاشت باهاش صحبت کنم قطع کردم😔😔😔😔😔💔

دیشب تا خوده صبح داشت کار میکرد واسه پدرش اینا خونه پدرش روستاعه بعدم خو پسر خالشو عقرب زد بردش دکتر ...

بی تفاوت باش تو انقد بال و پر بهش دادی ک 

اصن اون فرصت ندارع برات قدم برداره 

همه ی اون فاصله رو تو با قدمات پر کردی 

اصن ده روزم بهت پیام نداد توام نده 

اینجوری بهش یاد دادی 

بخدا میاد سراغتو میگیره

هرچقدم مغرور باشه 

دلش طاقت نمیارع ک سراغتو نگیره

اومد پیشت هیچی نگو بی تفاوت باش 

راجب اینکه چرا پیام نمیده 

چرا زنگ نمیزنه 

هیچوقت هیچی نگو

دیشب تا خوده صبح داشت کار میکرد واسه پدرش اینا خونه پدرش روستاعه بعدم خو پسر خالشو عقرب زد بردش دکتر ...

دوس ندارم اینو بگم ولی شاید پشیمون شده ولی تو رودرباسی گیر کرده نمیتونه بگ

بیا یه کاری کن

بگو اگ حس میکنی پشیمون شدی حست عوض شده میخای بهم بزنی خیلی دوستت دارم و ناراحت میشم از رفتنت ولی خب نمیخام از بودن با من اذیت شی

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

اشتباهه منم خیلی بهش خوبی کردم 

ک ازم زده شد 

خیلی خودمو کوچیک کردم این یه ماهیی ک ازم دوری میکرد و سرد شده بود ازم 

بی تفاوت باش تو انقد بال و پر بهش دادی ک  اصن اون فرصت ندارع برات قدم برداره  همه ی اون ...

اگ قصدش جدایی باشه

بعد 10روزم میاد پیام میده ک چرا سراغمو نگرفتی واست مهم نیستم و اینا این رابطه بدرد نمیخوره باید تموم کنیم

توام بزار بره

دیگ بهت زنگ نزد ببینه چیکار داشتی؟ 

2706