2733
2739
عنوان

همسایمون هوو داره خیلی دلم براش میسوزه🥺🥺+داستانش

| مشاهده متن کامل بحث + 5369 بازدید | 104 پست
نمیدونم والا این بچه رو از رو بدجنسی نگرفته اتفاقن از رو مهربونی داره بزرگش میکنه اتفاقا هوو الان را ...

بااجازه استارتر عذرمیخوام تروخدا تاپیک(بلاخره توعقد...) برام گزارش بزنیدشناسایی شدم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب پس همچینم بدبخت نیست 🤔 بچه هوو رو‌ وایه تلافی ازش جدا کرد  اگه هوو یه شکری خورده شوهرش گرف ...

بیخیال بابا شماام.زنیکه اومده وسط زندگی این و شوهر و زندگیشو ازش گرفته.فکر کن شوهرت جلو چشمت بره تو اتاق با یکی دیگه بخوابه.درد از این بزرگتر؟بعذ تو دست بزاری رو دستش بگه نجس کثیف دستتو بکش،این زنیکه یه توله از شوهره فقط آورده برا ارث و میراث زبونش درازباشه،وگرنه زن اول حکم پرستار و حمال بچشو داره.اون بچه اینو بزرگ می‌کنه اینم با شوهر اون عشق و حال میکنه،الان شما بدن میاد یکی پرستاری بچت رو بکنه؟و تو پی گردش با شوهرت باشی؟

الان واقعا چرا زنه داره باهاش زندگی میکنه؟؟؟!!!

باهاش زندگی نمیکنه درحال حاظر... اوایل زندگی میکردن باهم بعدن جدا شدن بعدش دوباره قراره بیاد تو طبقه بالاش زندگی کنه

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
بیخیال بابا شماام.زنیکه اومده وسط زندگی این و شوهر و زندگیشو ازش گرفته.فکر کن شوهرت جلو چشمت بره تو ...

دقیقااا ادم به اینا فک میکنی حرصت میگیره🥺💔

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
2740
بیخیال بابا شماام.زنیکه اومده وسط زندگی این و شوهر و زندگیشو ازش گرفته.فکر کن شوهرت جلو چشمت بره تو ...

شوهره بچه‌ها هم که به خودش داد زمینم به نام ش بود این مرد هزینه میداد واسه رفتن زن اول مشخص که‌هنوزم میتونه بره خونه داره بچه هاش هم داره خب جدا شه 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
خدا ازش نمیگذره،واگذارشون کن به خدا.خدا خودش جوابشو نو بده،

اینقد اذیتم که نگو مث دیونه ها شدم..شب و روزم نمیدونم چطور میگذره ...بله واگذار کردم به اون خدا الانم دارن تاوان پس میدن دارن چوبشو میخورن پشیمونی هم سودی نداره اون موقع که با هم عشق و حال میکردن باید فکر اینجاشم میکردن 

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
2706