2737
2739
حتما عزیزم من نیمه شب نماز میخوام بخونم حتما براتون دعا میکنم  منم حالم خوب نیست ولی خدا خیل ...

ممنونم ازت 

دعام کن لطفا ت همین ماه خاستگاریم جور بشع و عقب نیوفته دیگه تحمل ندارم😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ممنونم ازت  دعام کن لطفا ت همین ماه خاستگاریم جور بشع و عقب نیوفته دیگه تحمل ندارم😞

ان شاءالله... میفهممت ❤ خدا خودش جور کنه خواستگاری رو

کار مقدس و قشنگی هم هست 😍

لطفاً برای من دعا کنید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ان شاءالله... میفهممت ❤ خدا خودش جور کنه خواستگاری رو کار مقدس و قشنگی هم هست 😍

🥰🌱

انشاءالله مشکل خودت هم حل بشه

بله مخصوصا اگ همو بخوان🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
از روبرو پنجره فولاد دارم برات دعا میکنم❤

تورو خدا برا منم دعا کن

مریضم

باشوارم قهرم

باردارم.دعاکن تودلیم پسر باشه اسمم شیماس

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

من به نیابت از ۴۰ نفری که دعا کردن یه مبلغ هدیه ای رو به حساب محک واریز کردم الان

اگر خانوما و مخصوصا مامانای باردار و شیرده هم برام دعا کنن باز میام دوباره واریز میکنم

خدا خیرتون بده

دعا کنید دل (اِ) به من‌ نرم بشه و برگرده بهم ان شاءالله 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2738
تورو خدا برا منم دعا کن مریضم باشوارم قهرم باردارم.دعاکن تودلیم پسر باشه اسمم شیماس

عزیز دلم 😍 مبارک باشه قدمش خیر بشه برای شما به سلامتی به دنیا بیاد

برای منم دعا کنید دل (اِ) به من نرم بشه و برگرده ممنونم 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
ممنونتم،اگه همو میخواید که خیلی عالیه  خدا ان شاءالله زودتر حل بشه

ارع ما شناخت پیداکردیمو همو دوس داریم 

انشاءالله 🥺

ارع ما شناخت پیداکردیمو همو دوس داریم  انشاءالله 🥺

😍🥰 خیلی قشنگه 

ولی چقدر حالم بهتر شد 

بخدا حالم بهتر شد

احساس میکنم واقعا یه انرژی مثبتی به سمتم اومد 

ان شاءالله حاجت روا بشی خدا خیرت بده 

لطفاً برای من دعا کنید 😍

انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2706