2752
2734

لایک کنید که بدونم چند نفر دعام کردن، مخصوصا مامانا خانومای حامله، بخدا خیلی محتاجم

یه آقایی رو خیلی دوست دارم، تقصیر من بود که همه چیز خراب شد، قصدمون ازدواج بود، دو هفتست رفته 

دعا میکنید خدا به من برگردوندش؟

منم به تعدادی که دعا کردن به موسسه محک کمک مالی میکنم

توروخدا چیز منفی نگید،  منو از دعای خیر و انرژی مثبتتون بهره مند کنید ❤❤

لطفاً برای من دعا کنید 😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
از روبرو پنجره فولاد دارم برات دعا میکنم❤

مشهدی؟

میشه دعام کنی ب خواستم برسم

حال روحیم اصلا خوب نیست واقعا دعا کن لطفا خودش دستمو بگیرع خاستگاریمو عقدم تاریخش مشخص شع ازدواج کنم با( ع)

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
از روبرو پنجره فولاد دارم برات دعا میکنم❤

برای منم دعا کن همسرم برگرده در مرحله دادگاهیم توروخدا برام دعا کن پشیمون بشه ی فرصت دیگه به زندگیمون بده اسمم مهلا😔😔😔

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

@نون_بربریییی    

@نوتلا_خوشمزههه    

@هاله92    

دعا کنید اسیو دوستاتونو تگ کنین 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

@ممد_نمکی    

@mrs1384      س

2706