2733
2734
2731
@جان_و_جهانم     @nazroz20     @delbaramfffff     @شاید_کنکور ...

چشم حتما عزیزم دعا میکنم برای حاجت شما و استارتر عزیز 

۱۴ تا صلوات میفرستم برای حاجت روایی ایشون و شما 💖

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@mlita91    

۱۰تاحمدو۵صلوات واسه حاجت روایی شون**

واسه حاجت روایی سریع شماهم نون بربری مهربون۱۰تاسوره کوثرو۵صلوات

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
۱۰تاحمدو۵صلوات واسه حاجت روایی شون** واسه حاجت روایی سریع شماهم نون بربری مهربون۱۰تاسوره کوثرو۵صلوا ...

عزیزدلمی ممنونم

شرمنده محبتت😍

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
من امشب نماز میخوام بخونم نیمه شب حتما برات دعا میکنم  کار شما از کار من واجب تر و مهم تر هست& ...

نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم 😔تا ابد دعات میکنم انشالله خدا حاجتتو بده منم قران خوندنی برات دعا میکنم خوشقلبم

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم 😔تا ابد دعات میکنم انشالله خدا حاجتتو بده منم قران خوندنی برات دعا میکنم ...

سلام اتفاقا دیشب نماز خوندم یادتون کردم

مرسی عزیزم ❤

لطفاً برای من دعا کنید 😍