2737
2734

نمیخوام بگم قیدشو بزنم 

اما از اینکه هی یکی بیاد و نشه خستم کرده 

من دلم میخواد یکی باشه که چهار کلمه سواد ازدواج و شناخت از زن داشته باشه 

خود خانما میگن ولش کن نگو و فلان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج فقط با عشق معنی داره نه معرفی و... از نظر من اونجوری لذت بخشه همش 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2731

کم کم دارم نگران میشم نکنه من غیر عادیم چون به همه چیز فک میکنم به جز ازدواج😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740

آشنایی و ازدواج به درک چرا من تو سن اول جوونیم باید افسردگی شدید پیدا کنم و هی روز به روز بدتر بشه

چرا من هیچوقت تو چشم کسی نیستم

چرا من هیچوقت توجه جمع رو نداشتم 

آییییی خدا دلم پرههه

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

منم خیلی نگرانم سنمم دارع میرع اعصابم خوردع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
آشنایی و ازدواج به درک چرا من تو سن اول جوونیم باید افسردگی شدید پیدا کنم و هی روز به روز بدتر بشه ...

حالا منو گوش کن

از وقتی ازدواج کردم افسردگی شدید گرفتم۶/۷ساله

۴تا خودکشی ناموفق داشتم

الانم با یه بچه۴ساله میخام جدا شم💔

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
2706