2733
2734
عنوان

دخترای مجرد بیان باهم گریه کنیم ، چقدر آشنایی و ازدواج سخته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 24 پست
حالا منو گوش کن از وقتی ازدواج کردم افسردگی شدید گرفتم۶/۷ساله ۴تا خودکشی ناموفق داشتم الانم با یه ...

عزیزم همه دخترا از همین میترسن 

ازدواج خوبه 

اما درست و منطقی 

ما خانما و مادرا خودمون مقصریم 

۴ کلمه به

پسرمون 

اقازادمون 

تاج سرمون 

نمیگیم بخون 

زن کیه چیه چجوریه 

ازدواج چیه 

الان من تو خاستگاریم میگم طرف میره 😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم همه دخترا از همین میترسن  ازدواج خوبه  اما درست و منطقی  ما خانما و مادرا خو ...

شوهر من ادم خوبیه

ولی ادم هم نبودیم💔

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
مشکل همسرت چیه

عدم تفاهم 

سازگار نبودن روحیاتمون

عدم علاقه

طرز فکر متفاوت و... 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

با اجازه استارتر میشه تاپیک دوتا مونده به آخرم رو گزارش بزنید لطفا همون که خواب دیدم... ممنون میشم واقعا براتون حمد میخونم❤️توروخدا بزنید

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋
طرز فکر متفاوت مثل چی؟

دین دنیا و...... 

تفاوتای شخصیتی و... 

بمیرم برات عزیزم

خدا نکنه عزیزم