2733
2734

بچها من وسواس فکری شدید به ایدز و سرنگ‌دارم جوری که روانپزشک بهم گفت تو خطای حسی داری من نمیدونم یعنی چی من امروز رفتم باشگاه ورزش ایروبیک بعد ورزش حس کردم یکی سرنگ دستش بود و از کنارم یا از نزدیکم رد شد نمیدونم یادم نمیاد دردی داشتم یا نه فکر میکنم درد داشتم حالا نمیدونم ناشی از اینکه وسایل بطری اب و اینا دستم بوده یا اینکه نکنه سوزن سرنگ رفته بدنم خلاصه اومدم تو رختکن از چند تا از بچها پرسیدم و اونا گفتن همچین چیزی ندیدن تا اینکه از یکی از بچها که یک خانم مسن به ظاهر باشخصیت بود پرسیدم گفت اره سرنگ دیدم رو یکی از مت ها افتاده بود فکر کنم از این پازلی ها که کف باشگاهه منظورش بود یا زیرانداز نمیدونم گفت رو یکی از مت ها دیدم بعد چند بار پشت سرهم با تعجب منو بچها ازش پرسیدیم واقعا سرنگ دیدی  گفت اره بعد یه لحطه گفت نمیدونم سرنگ بود یا نه یه چیزی شبیه به اشانتیون عطر بود فکر کنم خلاصه من خیلی ترسیدم بهش پیام دادم و جوابم داده من فقط عطر دیدم و شمام اگر دنبال ورزش اومدی ورزشت بکن دنبال حاشیه نباش وای انقدر ناراحت شدم و ازش عدرخواهی کردم ولی جوابم نداد نکنه فردا ابرومو تو کلاس ببره نکنه الکی میگه بازم به نظرتون چرا اینطوری جوابم داده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم به نظرم اول مسیر درمان و برو جلو

بعد تو جاهای عمومی حضور پیدا کن

هر کسی نمیتونه درکت کنه و حوصله ش رو هم نداره واقعیت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

خدایی سرنگ اخه ترس داره و امپول

اصلا ایدز ترس داری برو واکسن شو بده

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
قبلا یکی شبیه این تاپیکو زده بود

دقیقا منم یادمه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

شمارو یادمه هردفه میگی ی جا سرنگ بود! خو بقیم سو استفاده میکنن مسخره میکنن دیگ...آخه سرنگ رو مت باشگاه چکار میکنخ

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

راس گفته اون خانمه

تو هم فکر کنم مارو سرکار گذاشتی 

هر چند وقت یه بار پیدات میشه با این اراجیف ذهنیت

برای نی نی دار شدن همه بی نی نی ها ومن دعا کنین  درزمین عشقی نیست که زمینت نزند،آسمان را دریاب
2706