2733
2734
عنوان

خانم مسن با حرفش سر تاپامو قهوه ای کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 34 پست
2731
این همونه همه تاپیکاش درباره سرنگ و ایدزه

عه واقعا؟تاپیکاشو نگاه نکردم اونسری هزاربار گفتم یه بار برو تومرکز بهداشت یه تست مثل بی بی چکه منتهی با خون گرفته میشه ببین سالمی یانه اگه خیلی نگرانی

قبلا یکی شبیه این تاپیکو زده بود

خودشه احتمالا

ظهر گفت اشتباه میکنم یا ن

الان داره میگه معذرت خواهی کردم و فلان

داستان همونه پایانش احساسی تر شده

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

ببین حتما ب پزشک مراجعه کن اینجوری داغون میشی 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

ببین ازهرچی بترسی سرت میاد چون هرلحظه داری به کائنات فرکانس میدی راجعبه ایدزو امپولو اینحرفا وکائنات خدانکرده ممکنه برا به وجودبیاره این شرایطو.با خودت بگو هرچع باداباد اینهمه مردم چطورزندگی میکنن منم مث اونا.دورازجونت نهایتش مرگه که هممون میمیریم پس نترس

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
مگه واکسن داره؟

اینجا شنیدم گفتن اره داره پیشگیری میکنه

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین ازهرچی بترسی سرت میاد چون هرلحظه داری به کائنات فرکانس میدی راجعبه ایدزو امپولو اینحرفا وکائنات ...

پس منطورت اینه که من جدبش کردم واقعا و حست میگه اون خانمه دروع گفته

پزشک ایدز؟

نه عزیزم روانپزشک

من درکت میکنم منم وسواس فکری دارم ازبس  افکار ازارم میداد رفتم دکتر بهم دارو بخدا راحت شدم شماهم برو 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
عزیزم دوستانه میگم  شما احتیاج به روانپزشک داری و یه چیز دیگه از هر چیزی بترسی و زیاد بهش فک ...

باور کنید تحت نظر دکترم ولی الان ذهنم درگیره به نطرتون خانمه داره دروع میگخ

پس منطورت اینه که من جدبش کردم واقعا و حست میگه اون خانمه دروع گفته

خب معلومه دختر؟چرا شما همش سرنگ میبینیو مانمیبینیم؟سی وپنج سالمه هنوز دست کسی سرنگ ندیدم شما وسواس داری تادیرنشده ب داد خودت برس

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2706