2752
2734
عنوان

خانم مسن با حرفش سر تاپامو قهوه ای کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 34 پست
عه واقعا؟تاپیکاشو نگاه نکردم اونسری هزاربار گفتم یه بار برو تومرکز بهداشت یه تست مثل بی بی چکه منتهی ...

من رفتم خیالم راحت شد خودم یکی تو خونه گرفتم  سه خط پررنگ یه خط خیلی کمرنگ داشت اونم شاید حطای دید من بود سریع رفتم مرکز از همین تستا گرفت گفت برو خانم وسواسی هیچیت نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باور کنید تحت نظر دکترم ولی الان ذهنم درگیره به نطرتون خانمه داره دروع میگخ

اخه عین همین تاپیکو پارسالم زده بودی که پس اگه مثل من بودی در جا سکته میکردی هم پات میرفت رو سوزن تو حیابون هم تستت مشکوک بود

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزیزم اینکه چندوقت یکبار درباره این مسئله تاپیک میزنی و دنبال درمان نمیری باعث میشه احساس کنیم سرکار هستیم

ولی در کل تهش مرگ هست ،حالا یا ایدز یا تصادف یا سکته...

اینقدر نترس

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...