2733
2739
سسلام عزیزم بیا پیوی لطفا

میخوام بیام قربونت برم

در پیوست بسته صدتا قفلم روش

منو به دوستی بپذیر نازنین

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام بیام قربونت برم در پیوست بسته صدتا قفلم روش منو به دوستی بپذیر نازنین

پیوست چیه تایپ کردم؟

منظورم پی وی بود

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
2731
پوران دخت جونی خدایی اندازع جیران دوست دارم،😘😍دمت گرم خیلی قشنگ حرف میزنی کاش واقعا تعداد بیشتری ا ...

تبسم ❤️ 

قربون دلتون. زنده باشی. نظر لطف شماست بانوی شاداب. برایت آرزو میکنم بخندی و بخندانی که بسیار محترم و عزیز است در نزد خداوند، آن بنده ای که میخنداند و دل شاد می‌کند بندگان دیگر پروردگارش را. 

و امیدوارم که مردم سرزمینم خوش حال و احوال باشند و خوش خلق و خوش رو و خوش زبان، که در کنار تمام مقاومت ها و صبوری ها و تاب آوردن ها، خوش رویی، خوش زبانی، فرهنگ شاد زیستن برکت می آورد، به جانمان و مال مان و  نسل مان و زندگی مان. 

لطفا بیشتر لبخند بزنیم ❤️🙏❤️🙏 بیشتر خوش رویی کنیم،  

خوش رویی، آراممان می‌کند، محترممان میکند، و قلب هایمان را نزدیک تر. دنیا را انقدر جدی بگیریم، سخت میگذرد. شیرینش کنیم با فرهنگ خوش خلقی و خوش رویی و خوش زبانی. 

در این محفل تلاش میکنیم که ایرانی ثروتمندی باشیم. ثروت از دید من پولداری نیست صرفا. 

ثروت برای من بی نیازی ست. 

ناز و نیاز رابطه ام با پروردگارم چیز دیگریست، و من تماما نیازمند اویم. 🙏

اما در دنیا و در زندگی می آموزم که بی نیاز شوم از هر چیز.

با ثروت خوش رویی و لبخند، از غم بی نیاز خواهم شد. 🥰

با ثروت اراده و کار و تلاش و برنامه و خوش خرج کردن  ، از فقر بی نیاز خواهم شد ❤️

با ثروت لبخند از بیماری و دردهای جسمی بی نیاز خواهم شد.

با ثروت نیکوکاری،  از تنهایی بی نیاز خواهم شد ❤️

ایرانی ثروتمند. ایرانی مؤمن. ایرانی زاده های عزیزم، مردم خوب سرزمینم دلتان شاد باشد و زندگیتان خوش و آباد.

الهی آمین ❤️🙏❤️🙏❤️

و در مورد چالش، یخچالی سرشار از کالری که هم جنبه ی اقتصادی دارد و هم جنبه ی سلامتی،

که چندی پیش در مورد تهیه ی شربت های خانگی با عرقیجات سنتی ایرانی پست گذاشتم، لطفا موارد دیگری که تجربه ی خوب شما خوبان است، برایمان بنویسید، من هم آنچه که تجربه ام بوده،  باز هم خواهم نوشت، 

تا هم سفره ای ایرانیزه داشته باشیم، و نیز در مدار درست هزینه کردن برای خورد و خوراک و پس انداز مالی. 

امروز تمام تلاشم رو کردم بیشتر اینجا بنویسم تا غیبت چند روز گذشته ام را جبران کرده باشم. 

انشالله فردا شب، به لطف خدای خوبم، میخوانمتان و پست اقتصادی خواهم گذاشت.

2740

سلام عزیزم معصومه جون تو تاپیک قبلی ازت سوال پرسیدم ولی ترکید نشدجوابم رو بدی معصومه جون من خونم رو گذاشتم واسه فروش می خوام ارتقا بدم به نظرت پس اندازه ماهانه ام رو طلا بخرم یا نه نقد نگهدارم طلا هم بدون اجرت می خرم اگه خودت تو این شرایط بودی چی کار می کردی از یه طرف میگم پولم بی ارزش نشه از یه طرف میگم شاید خونم زود فروش رفت از طلا ضرر می کنم 

@masumehjoon

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

به به ممنون روياجونم تاپيك جديد مبارك ان شاءالله مثل هميشه پر بار باشه خبرهاي خوش  تو تك تك پستهاي بچه ها ببينم چشم بد به دور📿📿📿📿 ....بفرماييد شيرين كام باشيد 😍🍰🍰🍰🍰🍰🍰💐💞

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
دوستان یه مشورت لازمم، شوهرم میگه به حقوقت کاری ندارم، اما میدونم تعارف میکنه، منم گفتم سیب زمینی، پ ...

بنظرم وسیله خریدن بهتره ب کارت میاد

دقیقا منم سرخکن و ساندویچ ساز خریدم.

حالا ی مقدار پول دارم خواستم پلوپز آب مرکبات گیر بخرم ولی تصمیم گرفتم کمک کنم ب یکی از آشناهام ک پول لازمه

وسیله ها بعد میخرم

البته حقوق بگیر نیستم عیدیا و کادو تولدم جمع کردم

خدایا شکرت
2706