2733
2734
رویا جان انشاالله این تاپیک جدید منم کنارتون هستم

چی بهتر از این 🤩🤩🤩

اینو هم به فا. ل  نیک میگیریم و پر قدرت پیش میریم 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@nilo1365    

عزیزم تاپیک سه مون اینجاست معصومه جونم اینجا فعال هستن من بعد 🥰

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

خب خب سلام سلام صدتا سلام به دوستان ویاران وهمراهان همیشگی بنده پ م هستم(نون خ)🤣🤣🤣🤣🤣🤣  خونه ی جدید مبارک الهی که تو واقعیت همه خونه دارشن یا متراژ ومنطقه ی موردنظرشون روبخرن🤲🤲🤲🤲🤲

دیروز مهمون یهویی رسیدن به شهرم که مجبور شدم دعوت کنم چون شرایط روحی مناسبی نداشتم وهمچنین این روزا مشغول پرداخت اقساط هستیم وخوردیم به تعطیلات وضعیفی بازار... همه عازم سفر وشهرخلوت...

نمیشد هم دعوت نکنم...درسته باهم رودربایستی نداریم ولی گفتم زشته معلوم نیست دفعه ی بعد کی بیادبه شهرم... بچه ی کوچیک هم دارم وآشپزی وپذیرایی بشدت سخته دست تنها... 

ازطرفی گفتم خب فجرانه روکه بلاخره بایدبخرم چند روز دیگه... رفتم همشو مرغ خریدم چون لازم داشتم...یه مقدارشو کبابی گفتم خوردکنه...برنج خیسوندم (درحدی که نهار امروزمم تکمیل بود کم نمیذارم همیشه میگم اضافه بیاد فرداش مخوریم اینطوری استرس هم ندارم ومهمانمم سیرسیر نوش جان میکنه) 

کباب هم ماشالله اضافه اومد که نهارامروز نوش جان کردیم و بهمون چسبید.

سبزی خوردن داشتم😍یه نوشابه ویه دلستر خریدم چون سلیقه ی مهمانمو میدونستم😍

خواستم کشک بادنجون یا سوپ بذارم که مهمانم گفت کباب رو نمیشه با غذای دیگه خورد بنده های خدا خودشون پختن وشستن...

برای میوه هم سیب وخیاروموز خریدم.هندونه همسرم گفت چون بچه ی کوچیک هست کثیف کاری میشه ومیوه ی دربسته نخریم هنو اونقدی شیرین نیست.

شربت بهارنارنج هم درست کرده بودم برای مهمانم😍

اینطوری هم یخچالم پر شدهم میوه ی هفتگیم روخریدم هم دعوت کردم وسربلند شدم😍

۳۸۰۰قسط سپه هم پرداخت شد.بچه ها این ماه برامون پرخرج بوده وهست دعاکنین برای روزی بی منت منم براتون دعا میکنم🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا برسان روزی بی منت را🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه و سر سلامت باشید. روز معلم رو هم به معلم ها و هم به شما دوستان عزیز ...

تارا ❤️ 

برایت زندگی در مسیر نور تندرستی و عزت آرزو میکنم.

بسیار آرزو کن. بلند آرزو کن، که خداوند برایت همه شان را اجابت خواهد کرد. 🙏❤️

در مورد مسکن ملی هم پیشاپیش ‌واحدتون مبارک باشد، فقط در مورد آورده های اولیه اش و مبالغش که در فاصله های زمانی  پیامک‌ واریز براتون ارسال میشه، از همین الان به فکر باشین.

تجربه ی خودم رو در مورد واریز آورده های مسکن ملی خواستم به شما بگم، که مرداد ماه ۱۴۰۱ درخواست ما تایید شد و همان مرداد ماه ۴۰ میلیون به عنوان آورده اولیه واریز کردیم.

و منتظر برای پیامک واریز بعدی ماندیم، که حدود یک سال و سه ماه خبری نشد و نهایتا در آبان ۱۴۰۲ پیامک واریز ۶۰ میلیون برامون آمد که فقط دو هفته فرصت واریز داشتیم، و چون از ابتدای تاییدمون، برای مبالغ مسکن ملی، طلا میخریدم، این فاصله ی زمانی یکساله برامون خوب بود، و چند گرم طلا رو فروختیم، و ۶۰ میلیون رو واریز کردیم به لطف خداوند 🙏

اما ناغافل اسفند ماه ، یعنی ۴ ماه بعدش پیامک واریز ۱۴۰ میلیون تومان آمد، که باز هم نهایتا دو هفته فرصت داده بودن، که اصلا تصور این مبلغ رو نداشتیم، ما هم همین تصور واریز ۴۰ میلیون در نهایتا ۵ قسط با فاصله های زمانی ۳ ماهه را داشتیم، ولی به دلیل ت و رم و چون پروسه ی ساخت این واحدها حداقل سه سال طول میکشه، قطعا واریزی های بیشتر میشود.

که در مورد جور شدن این ۱۴۰ میلیون هم در ابتدای عضویتم در تاپیک، پست گذاشتم و جزئیاتش رو نوشته بودم که خداوند چطور کمک کرد و چطور برکت و رزق رو به ما رسوند و اسفند ماه هم ۱۴۰ میلیون رو واریز کردیم. 

و چون همزمان برای ماشین هم از سال قبل در یکی از نمایندگی های کشور ثبت نام کرده بودیم، توی بهمن ماه پیامک تکمیل وجه خودرو برامون آمده بود و هرچه داشتیم و جمع کرده بودیم و فروختیم برای تکمیل وجه ماشین بود، و یک ماه بعدش یعنی اسفند واقعا این ۱۴۰ میلیون مسکن ملی فشار روانی زیادی به ما وارد کرد 🥹🤭🥹😊

ولی به لطف خدا، جور شد و واریز کردیم.

از بهمن تا الان در مقاومت اقتصادی شدیدی به سر میبریم 🥹🥰 

الان هم بعد از دو ماه، مسکن ملی مارو برای سومین بار غافلگیر کرده و مبلغ ۱۸۰ میلیون پیامک واریز آمده که تا آخر اردیبهشت فقط فرصت داریم، و ذکر شده اگر مبلغ در زمان تعیین شده واریز شود برامون امتیاز خواهد داشت، 

ظاهرا اینجور هست که اگر خوش حسابی کنیم و کل مبلغی که برامون پیامک میکنن در همون تاریخ واریز کنیم یا حتی زودتر به امتیازمون اضافه میکنن، و بعد از تکمیل پروژه واحدهای بزرگ‌تر و واحدهایی که موقعیت بهتری دارن، میدن.

و هرچه امتیاز کمتر باشه، متراژ کمتر و موقعیت واحد و آپارتمان ضعیف تر خواهد بود. 

خلاصه الان برای این مبلغ ۱۸۰ میلیون روزهای سخت و شیرینی را میگذرانیم 🥹🥹🥹

تا الان ۵۰ میلیون جور کردیم، منتظر یک وام هم هستیم حدود ۵۰ میلیون که امیدوارم در هفته ی آینده بگیریم. ۸۰ میلیون باقی مونده هم که قطعا باید معجزه بشه 🥰

شاید هم گلریزون کنم، ببینم چقدر جمع میشه 😊🤭😊

اینهارو براتون نگاشتم، نه برای اینکه ته دلتون رو خالی کنم، خداوند رو شاهد میگیرم که وقتی پیامتان را خواندم، شما را بیگانه ندیدم، و خواستم با همه ی قلبم تجربه ی خودم رو خدمتتون عرض کنم تا  از همین الان آماده باش باشین و با امید و توکل به خداوند روزی رسان و بنده نواز، به فکر مبالغ و واریزی ها باشین. 

البته این شرایط مسکن ملی در تهران بود که خدمتتون نگاشتم، شنیدم که استان های دیگر و شهرهای دیگر واریزی ها کمتر هست. و شاید خیلی کمتر از  این مبالغ که برای تهران اعلام کردن، باشه. 🙏 

چون نمیدانم اهل کجایین، تمام شرایط رو خدمتتون نگاشتم. 

و انشالله اون روز خواهید آمد و خبر صاحب خانه شدنتان را اینجا برای همه ی ما میگویید و قلب ما نیز با قلب شما شادمان خواهد شد. 🙏🥹❤️

التماس دعا دارم و در پناه خداوند خوب باشید در همیشه ی روزگار 🙏❤️

سلام دوستای عزیزم.😍😍

خیلی خوشحالم تاپیک جدید زده شد.❤️

یه جورایی انگار شروع جدید هست 🤩

راستش هفته ای که گذشت خیلی اسراف کردم😢😭

انگار وقتی تصمیم به کار درست و مثبت میگیری همه چیز زور میزنن که شکست بخوری اما دوباره شروع میکنم با کمک شما عزیزانم.

ممنونم ازت رویای زندگی❤️❤️❤️

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️

دوستان یه مشورت لازمم، شوهرم میگه به حقوقت کاری ندارم، اما میدونم تعارف میکنه، منم گفتم سیب زمینی، پیاز و ... نمیخرم(از معصومه جون یاد گرفتم) اما منم گاهی خرج میکنم و وسایلی که تو خونه کم کسر هست مثل ساندویچ ساز و سرخ کن برقی و... میخرم، به نظرتون این موارد خوبه یا نه؟؟  شما جای من بودید چیا می‌خردید؟؟

سلام دوستای عزیزم.😍😍 خیلی خوشحالم تاپیک جدید زده شد.❤️ یه جورایی انگار شروع جدید هست 🤩 راستش ه ...

سلام عزیزم گاهی طبق برنامه پیش نمیره منم نتونستم چالش ۵۷تومنی رو شرکت کنم فسم در رفته بود بعد گفتم ناامید نشو ونکاتی رو به خودم متذکرشدم و دوباره شروع کردم همین که تو مدار پس انداز وطلا وصرفه جویی ودرست مصرف کردن هستیم خودش قدم بزرگیه بنظرم... دیروز رفتم سمت طلافروشی وبراخودم گردنبند نیگاه میکردم اونم با پلاک قلبی😍😍😍😍😍 درسته پول ندارم ولی دل و چشم که دارم🤭😁🤣🤣🤣🤣🤣خدا چشم ودلو گردن بلوریی رو داده انشالله پولشم میده😁😁😁😁😍😍😍😍🤲🤲🤲💪

دوستان یه مشورت لازمم، شوهرم میگه به حقوقت کاری ندارم، اما میدونم تعارف میکنه، منم گفتم سیب زمینی، پ ...

هم طلا هم وسایل رو...هرماه بخشی از پول رو برای طلا و کم وکسریای خونه میخریدم‌.

دوستان یه مشورت لازمم، شوهرم میگه به حقوقت کاری ندارم، اما میدونم تعارف میکنه، منم گفتم سیب زمینی، پ ...

من باشم یا میرم یه طلای قسطی برمیدارم یا قسط وام و قرعه باهاش میدم و پول قلمبه رو تبدیل میکنم 

اگرم وسایل لازمه و حتما باید تهیه کنی بخر و لذتشو ببر گورچین جون 

2706