2752
2734
سلام عزیزم ❤️ اکه بتونید ماشین اسم نویسی کنین  بعد ماشین رو بفروشین ...خونه اتون رو بزرگتر کنی ...

ممنون از نظرتون❤️

احتمالا دندون رو جیگر بزارم بازم صبر کنم و پس انداز کنیم تا خونمون رو بزرگتر کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم وقت شما هم بخیر و نیکی♥️ بله دقیقا شده فقط چت و صحبت های متفرقه .....و وام ویپاد و .. ...

سلام خوبی معصومه جان.ما مستاجر هستیم.۷۰تومن پول پیشمون هست.که آخر این ماه قراردادمون تمومه.۲۵۰۰هم اجاره میدیم.ازین جا گفتن بلند شید چون فروختن.باید دنبال خونه باشیم.۱۹تومن چندماهی میشه سپرده کردم پول قرعه بود.الان میخوام ببرم بزارم مهر ۹تومن به معدلم وام میده اینم یه دو۳ ماه بزارم ببینم چقدر میتونم وام بگیرم.۴تا النگوی ۵ گرمی هم دارم با دوتا انگشتر.البته من خیلی قبل تر هم طلاهای خودم فروختم هم مامانم ایناهم مال اونه بعدا خریدم بدم بهش ولی میگه دادم بهت.یدونم ۴۰تومن واسه مسکن ملی واریز کردیم .یدونم پیکان داریم.که ۶۰ ۷۰ میخرن.حالا من ازتون راهنمایی میخوام که چجوری وچه ماشینی شرکت کنم که سود کنیم وپیشرفت کنیم.طلاهام باید بفروشم ارزش داره.قبلا برام طرح مادران دنا دراومد نشد بخرمش.فروختم ۴۰تومن.همون دادیم مسکن ملی

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
2731
عزیزم میشه بگید چجوری انقدر دقیق حساب کردید.ی نمونه مثالم بزنید ممنون میشم

سلام عزیزم راستش منم از ریحانه بانو یاد گرفتم منتها گاهی اوقات انجام میدم ببینم درسته. اما راحته. 

ببین ایشون وزن طلاش ۲۲۴۰ بوده، قیمت تابلوی طلا ۳۳۶۵۰۰۰ بوده، این دو تا رو ضرب کن به علاوه درصدی که فروشنده میگه میکنی: ضرب که کردی ۷۵۳۷۶۰۰ به دست میاد اینو به علاوه ۷درصد میکنی که ۸۰۶۵۲۳۲ تومن به دست میاد. حالا اون آقا ۸۱۲۴۰۰۰ تومن از ایشون گرفته نزدیک ۵۹ تومن مالیات ازش گرفته. حالا من دیشب ۵۵ تومن نوشتم که دیگه نشد ویرایش کنم. 

اما

اگه خواستی سکه پارسیان بگیری‌ چه واسه کادو چه سرمایه فقط وزن رو ضرب در قیمت تابلو میکنی به علاوه پول وکیوم که از سی هزار تا ۱۰۰ تومن معقوله. گاهی ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومنم میگیرن. که بهونه شون وزن سکه ست اما ربطی نداره.‌وزن سکه هم از سی سوت تا ۲ گرم تو بازار هستش. 

پس‌انداز ۵۲ هفته‌ای، هر سه‌شنبه، به همراه دوستان
سلام دوستان درباره رمز پویای کارت ویپاد تو دورهمی پرسیدم کسی جواب نداد.... یعنی کسی استفاده نکرده ا ...

برا من فعال کردن نمیخواست خودش فعال شد و موقع کار با ویپاد رمز برام پیامک میشدرمز اولم همینطور پیامک شد برام

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
سلام دوباره ب عزیزای دلم  بچه ها بالاخره ماهم خونه دار شدیم😍😍😍 بعد از کلیییییی گشتن و خستگ ...

عزیزممممم خیلی خوشحالم که صاحب خونه شدین 😍😍 اگه خواستی از روند خونه دار شدنتون بگو انگیزه ایجاد بشه 🤗

طرفدار استفاده از کاپ قاعدگی،طرفدار ازدواج در سن بالا،طرفدار آزادی رفتار و اخلاق زنان اگه مخالفی ریپ نزن عصبی نشی 😒
سلام دوستان قرعه خونگی ۱۵ ماهه خوبه ماهی ۲ میلیون.که ۳۰ میلیون میشه.

ب نظر من نه

من خودم ده ماهه نوشتم 

ماه دیگه در واقع اخرین نفر اسمم درومده

موقع ک ثبت نام کردم سکه ۲۹ تومن بود

الان ۴۱ میلیون 

تا ماه دیگم معلوم نیس چقدر بشه

توی کشور تورمی قرعه خونگی فقط یک شوخی بی مزه است....

سلام قشنگا  به لطف خدای مهربون تو وقتی ک حتی یک درصد فکرشو نمیکردم  بلاخره  خونه د ...

خیلی بهت تبریک میگم رز جان 🤩🤩🤩🤩

نمیدونی چه ذوقی میکنم از خبر خونه دار شدن بچه هااا 

انشالله قسمت تک تک بچه های تاپیک 

همیشه صدای شادی و خنده بپیچه تو خونتون عزیززز دلم 😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
سلام عزیزم راستش منم از ریحانه بانو یاد گرفتم منتها گاهی اوقات انجام میدم ببینم درسته. اما راحته.&nb ...

ممنون متوجه شدم.

فقط اینم باهم حساب کنید ببینید .

فی طلا 3/480/000 (این قیمت طلا برای قبلا هست)

وزن طلا 9/790 ،،کل مبلغی که دادم 41/900/000

این چند درصد حساب شده؟ بهم گف13درصد،الان یادم نیست کلا گف13درصد یا

13درصد اجرت طلا

سلام دوستان قرعه خونگی ۱۵ ماهه خوبه ماهی ۲ میلیون.که ۳۰ میلیون میشه.

گلم بیشتر از ۷ ۸ ماه فایده نداره.

چون بالاخره یک نفر باید آخرین نفر باشه. اون یک نفر هم ممکنه تو باشی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2706