2733
2734
عنوان

شوهرم گفت میزنم صدا سگ بدی حرفم دوتا بشه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 37 پست
چی بگم من حودمم تو اتتخابم موندم...ولی امروز یچیزی فهمیدم اونم اینکه همیشع هم مطیع بودن خوب نیس

من بله قربان گوشم بهش گفتم حقته یه زن داشتی قشنگ  سر خود هر کاری کنه هر جا بره هر کار کنه تا حساب کار دست بیاد بدون اجاره تو ابم نمیتونیم بخوریم یه در میگم ببندم سردم ببین لباس گرم رفتم پوشیدم سردم ادیتم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه باری راجب این موضوع صحبت کنید عمیقا یکی اینکه فحش داده یکی اینکه سردته و بهت بی توجهی شده یکی ...

منم همین گفتم اصلا سرما گرما به درک ایمن حرفت چیه بزنم صدا سگ بدی.. 

دو اینکه تو خونه دوتامون زندگی میکنیم خود رای هستی یکم سردم نداشتی بخاری روشن کنم گفتم باشه درو چرا باز میداری..من ادم نیستم تو خونه فقط تو سرت بود گرمت بود .. ..

2731
من بله قربان گوشم بهش گفتم حقته یه زن داشتی قشنگ  سر خود هر کاری کنه هر جا بره هر کار کنه تا حس ...

یعنی من اینو فهمیدم هرچی احترام بزاری بدتره...خیلیم نباید کوتاه بیای همش توسری خور بشی

خب چرا اون موقع با خانواده مطرح نکردی؟ دوره ی نامزدی دقیقا برای شناخت طرفین از هم هست

چشم کور بود مثل همین الانم .. وابستشم ..

یعنی من اینو فهمیدم هرچی احترام بزاری بدتره...خیلیم نباید کوتاه بیای همش توسری خور بشی

دقیقا انقد تو سری خور بودم دره ای بهم احترام قائل نیس الانم نمیدونم جو جدایی داره باهاش قهر بشم یا همینجور عادی باشم حرف بزنم نمیدونم چیکار کنم حرفشم خیلی بهم یر خورد میومد لج میکرد باز میکرد ناراحت نمیشدم اون حرفش دلم شکست من اونجور له کرد با حرفش 

راحت چکشی بگو از رفتارت ناراحت شدم.قهر نه یکم سنگین باش.حد تعیین کن.بدونه شما مرز داری.

پیام بالام بخون لطفاا 

پیام بالام بخون لطفاا 

عزیزم همون لحظه میگفتی ناراحت شدم تو سری خورم چیه آخه شما انسانی خدا شما رو خلق به خودش مرحبا گفت خودت پایین نیار برای خودت ارزش قائل باش.جنگ دعوا قهر نه با زبان نرم فقط بگو آقا....من از فلان حرفت ناراحتم.یکم سنگین باش بزار بدونه حد داری تو زندگیت.شما میگی تو سری خورم انتظار از همسرت داشته باشی

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
عزیزم همون لحظه میگفتی ناراحت شدم تو سری خورم چیه آخه شما انسانی خدا شما رو خلق به خودش مرحبا گفت خو ...

نمیدونم چطور قهر  نباشم اما سنگین باشم 

قهر کن سنگین باش  اون کم کم نرم میشه  مثلاً مردسالاری میخواد باسه

قهر نشدم عادی رفتار کردم فوتبال رفتنی لوپم بردم جلوش گفتم بوسم کن کرد بعد گفتم بخشیدمت هر چند بخاطر اون نبود بوسش خودم گفتم بخشیدمش بدونه  خطاش تازه حرفا جداییش تموم شده میترسم خونمون سکوت قهر بشه بوتر شه بینمون 

2706