2733
2734
عنوان

ببینید کسی که دارم باهاش آشنا میشم چیا گفته بهم(اسکرین شات)

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 57 پست
خیلی هم خوب پس فرداهمون باباش یه بازمیده دوبارمیده بارسوم میگه فلان وبهمان دوس پسرتم اگه به جیب باب ...

به مال باباش چشم نداره گلم 

داره تلاش میکنه خودش به دست بیاره به خاطر همون میگه دوسال باید تلاش کنیم و کم نیاریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکترا هم بعد ۲ سال ماشین نمیتونن بگیرن چه برسه خونه

گلم دکترا هم دیگه اونقدر پول ندارن پول تو شغل آزاده خدا برات بخواد میشه و ایشون الان براساس درآمدش و اون چشم اندازی که از آیناه داره میبینه میگه دوسال

گلم زندگی خودتو با بقیه مقایسه نکن و اینو بچه ازت یاد میگیره  من خودم معلمم دارم میبینم تو مدر ...

عزیزم من داشتم تجربمومیگفتم که عشق واس ادم نون واب نمیشه

ان شالله وباکمک خدابچموخوب تربیت میکنم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2738
عزیزم من داشتم تجربمومیگفتم که عشق واس ادم نون واب نمیشه ان شالله وباکمک خدابچموخوب تربیت میکنم

الهی آمین گلم یه موقع فکر نکنی من جسارت کردمااا فقط خواستم بگم سخت نگیر 

به مال باباش چشم نداره گلم  داره تلاش میکنه خودش به دست بیاره به خاطر همون میگه دوسال باید تلا ...

منم میگم خوبع دیگه اینجوری جنم داره میخوادهمه چیزش ازخودش باشه

عزیزم تایپک زدی راهنمایی میخوای منم راهنمایی میکنم نگفتم که به مال باباش چشم داره میگم خوبه همچین پسری که دوست داره همه چیزش ازخودش باشه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
گلم دکترا هم دیگه اونقدر پول ندارن پول تو شغل آزاده خدا برات بخواد میشه و ایشون الان براساس درآمدش و ...

ارههههه

ولی تکلیف من که بجز درس خوندن به هیچ کاری علاقه ندارم چیه😂

2706