2733
2734
عنوان

ببینید کسی که دارم باهاش آشنا میشم چیا گفته بهم(اسکرین شات)

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 57 پست
تنهایی چجوری خونه و ماشین باید خرید؟😐

قرارنیس که همه چی داشته باشه به جیب باباش عادت نکنه وسرکاربره خودش کلی چیزه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی آمین گلم یه موقع فکر نکنی من جسارت کردمااا فقط خواستم بگم سخت نگیر 

نه عزیزم توام به دل نگیرداریم تجربه هامونومیگم هرکس اززندگی یه تجربه ای داره همه که مثل هم نمیشن

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731
قرارنیس که همه چی داشته باشه به جیب باباش عادت نکنه وسرکاربره خودش کلی چیزه

اگه دانشجو باشه تنهایی تا ۳۲ سالگی هم نمیتونه خونه و ماشین بگیره

اگه شغل آزاد باشه یکم زودتر میتونه

نمیدونم شاید من بد برداشت کردم ولی حس میکنم خلاصه حرفش اینه که نمیتونم با نیاز جنسیم کنار بیام، مشکلات حل میشه ولی زمانبره،پس بیا خودمون رابطه داشته باشیم باهم

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
نمیدونم شاید من بد برداشت کردم ولی حس میکنم خلاصه حرفش اینه که نمیتونم با نیاز جنسیم کنار بیام، مشکل ...

نه عزیزم اگه اولش پیاماشو دقت کنی گفته باید بیشتر درد بکشیم 

یعنی داره سخت میگذره ولی باید تحمل کنیم 

اصلا منظورش این نیست گلم 😁😂همیشه قبل من خودش میگه بمونه برای بعد ازدواج