2733
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم از فکر تو روحش

118 بازدید | 7 پست

بچها من وسواس فکری شدید به ایدز و سرنگ‌دارم جوری که روانپزشک بهم گفت تو خطای حسی داری من نمیدونم یعنی چی من امروز رفتم باشگاه ورزش ایروبیک بعد ورزش حس کردم یکی سرنگ دستش بود و از کنارم یا از نزدیکم رد شد نمیدونم یادم نمیاد دردی داشتم یا نه فکر میکنم درد داشتم حالا نمیدونم ناشی از اینکه وسایل بطری اب و اینا دستم بوده یا اینکه نکنه سوزن سرنگ رفته بدنم خلاصه اومدم تو رختکن از چند تا از بچها پرسیدم و اونا گفتن همچین چیزی ندیدن تا اینکه از یکی از بچها که یک خانم مسن به ظاهر باشخصیت بود پرسیدم گفت اره سرنگ دیدم رو یکی از مت ها افتاده بود فکر کنم از این پازلی ها که کف باشگاهه منظورش بود یا زیرانداز نمیدونم گفت رو یکی از مت ها دیدم بعد چند بار پشت سرهم با تعجب منو بچها ازش پرسیدیم واقعا سرنگ دیدی  گفت اره بعد یه لحطه گفت نمیدونم سرنگ بود یا نه یه چیزی شبیه به اشانتیون عطر بود فکر کنم خلاصه من خیلی ترسیدم گفتم لابد خانم مسن ترسیده صاحب سرنگ ازش انتقام بگیره الکی گفته ندیدم نکنه ایدز گرفتم خدا لعنتشون کنه حالا باید آزمایش بدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقد بده بخدا منم از وسواس ایدز دارم روانی میشمممم

ببین روانی واسه یه لحظمه به مرز جنون رسیدم

بعد یه اتفاقی سه ماه داشتم روانی میشدم که نکنه ایدز دارم

رفتم بعد از سه ماه ازون‌اتفاق ازمایش دادم‌منفی بود

حالا هی میگم نکنه ازمایش اشتباه بوده باید دوباره برم بدم چون6ماه نشده

داارم روانی میشم به ولله

دستمو انقد شستم ترکای ریز ریز خورده خون میاد ازش

پوست دستم مث پیرزن۸۰ساله شده

کل روز درگیره ذهنم

لعنت بهش

😑 جان پرست فوقش زودتر میمیری 

عزیزم بحث جون پرستی نیست

کسی که وسواس داره شاید الانم بهش بگن میمیری مهم نباشه براش

ولی رو بیماریا یا یه موضوعی تا حد مرگ حساسه و دست خودش نیست که بگه فوقش میمیرم و خلاص

وسواس تو ذهنه ربطی به جان پرست بودن نداره

2740