2737
2734
عنوان

مامانم همیشه منو دست بالا میگیره...

362 بازدید | 24 پست

نه به قبل که همش تخریب و سرزنش و اینا و کلی اعتماد ب بنفسم اومد پایین ن ب الان ک با ی اقایی دوستم و قراره ازدواج کنیم ولی میگه اون در سطح تو نیست برا تو بهتر میاد و هی تخریبش میکنه در صورتیکه من اصلا خاستگار خوب ندارم اصلا و این اقایی ک باهاش دوستم از همه بهتره شرایطمونم اینه ک من ۲۱ سالمه دانشجوی رشته بهداشت عمومی ایشون ۳۴ سالشه و مپیر اموزشگاه فنی حرفه ای

و بنظرم ک بهم میخوریم اما مامانم مخالف

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مامان شما کمال گراس  شما اگ ایشون دوس داری باهاش ازدواج کن خب

اره مامانم خیلی کمالگراس میگه برای تو ی ادم سطح بالا تو فکرمه

در صورتیکه ما خونوادگی مستضعفیم چهرمم خیلی معمولیه

2731
اره مامانم خیلی کمالگراس میگه برای تو ی ادم سطح بالا تو فکرمه در صورتیکه ما خونوادگی مستضعفیم چهرمم ...

عزیزم ت بهترینی 

چهره و شرایط مالی خانواده رو شما انتخاب نکردی 

کسیکه درست تربیت شده باشه هیچوقت ب این چیزا دقت نمیکنه چون اصل ازدواج ب علاقه ست معامله نیست ک 

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2740
میگه بری سرکار برات میاد 🥴

اینو همه مامانا میگن ولی اونجام خبری نیس

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
با ۱۳ سال اختلاف سنی مشکلی نداری؟ مامانت راست میگه صبر کن بهترش بری سر کار گیرت میاد

ن مشکل ندارم خاستگار داشتم متولد ۷۹ خیلی بچه بود زیر ۳۰ رو نمیتونم تحمل کنم

2706