2733
2734
عنوان

مامانم همیشه منو دست بالا میگیره...

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 24 پست
عزیزم ت بهترینی  چهره و شرایط مالی خانواده رو شما انتخاب نکردی  کسیکه درست تربیت شده باش ...

فدای تو

ینی میگم خیلی معیار هارو ک الان همه اونارو اولویت قرار میدن ندارم

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥

اصلا رک باشیم خدایی دیگ کو خاستگار ؟ حالا تک و توک چنتا باشع اونم اکثرا داغونن ‌ ک دخترا تا حالا نبردنشون 

واقعا دسک چند سالیه چیری ب اسم خاستگار نیس همه دوست میشن بعد ازدواج میکنن فک نکن اینو رد کنی آدم بهتری قراره بیلد 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان تو این دوره ازدواج فقط و فقط ب زرنگی و سیاست بلده کاری خودت ربط داره اگ از اوناش نیستی همینو بچسب 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
اصلا رک باشیم خدایی دیگ کو خاستگار ؟ حالا تک و توک چنتا باشع اونم اکثرا داغونن ‌ ک دخترا تا حالا نبر ...

اره بخدا بعدشم ازدواج تو سن کم خوبه

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥
فدای تو ینی میگم خیلی معیار هارو ک الان همه اونارو اولویت قرار میدن ندارم

درستشم همینه 

اینکه خیلیا اون معیار دارن دلیل درستیش نیست

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
اره بخدا بعدشم ازدواج تو سن کم خوبه

بحث اینه ک هر پق سنت بره بالاتر دیگ سخت تر میتونی کسیو بپذیری از من به تو نصیحت اگه واقعا قصد ازدواج داری اگه این طرفت آدم خوبیه با چنگ و دندون بچسبش 

نگا نکن بعضیا تو سایت هی میگن خاستگار داریم فلان بسان اونا احتمالا روستان یا شهر کوچیک

برد با اونایی بود ک تو همون ۱۸ ۲۰ سالگی یکیو تور کردن سن بالاتر برات هیپ خبری نیس حاستگار سنتی عملا وجود نداره دیگ اگه هم باشه درب و داغونن اونایی ک دیگ هیشکی نگاشون نکرده وگرنه اگ طرف ذره ای خوب بود از نظز مالی یا اخلاقی یا ظاهر هرگز از دست ی سری دخترای با سیاست در امان نمیموند 

همینو بچسب 

بحث اینه ک هر پق سنت بره بالاتر دیگ سخت تر میتونی کسیو بپذیری از من به تو نصیحت اگه واقعا قصد ازدواج ...

اره دقیقا منم همینو میگم دیگه بهتر ازین برا من نمیاد

بگو من الان نیاز به شوهر دارم😁 تا کار دوره

😁🤣🥴

سلام میدونم خیلی ربطی به تاپیک نداره

ولی یه چیزی رو که متوجه شدم شما هم عزت نفست پایینه هم اعتماد به نفس

دوست نداری درستش کنی؟ اونوقت حس بهتری نسبت به خودت پیدامیکنی یا بهتر بگم درواقع عاشق خودت میشی😉

زِ همه دست کشیدم که تو باشی همه ام🫀✨