2733
2734
عنوان

ارتباط دوباره با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 33742 بازدید | 473 پست
چی شد یلدا.   ؟ با همسرت صحبت کردی؟

سلام عزیزم پست توضیح تگت میکنم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
چی شد یلدا.   ؟ با همسرت صحبت کردی؟

نتونستم تگت کنم اما صفحه 15 اخرین پست توضیح دادم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ایلدا جان ،امیدوارم حال پدرت هر چی زودتر خوب بشه ونگرانی رفع بشه، در مورد همسرت بنظرم زیادی داری بخودت سخت میگیری همسرت الان چیزی برای ازدست دادن نداره فقط تو براش موندی بزار رفت وآمد کنه این بخشی از زندگیت هست اگه باهر بار رفتن همسرت اینقدر مایوس وناامیدی از زندگی بشی که دیگه ازت هیچی نمیمونه زندگی متاهلی پر از این فراز نشیب هاست باهر بحث ومشاوره اتفاقات قبلی باز میاد به ذهنت گذشته ها رو بریز دور به نکات مثبت همسرت فکر کن بخاطر تو جلو مادرش ایستاد خونه وماشین که اینهمه براش عزیز بود بنامت کرد پس اونم داره به اندازه توانش تلاش میکنه ، اینقدر با شک وتردید که امیر عوض نمیشه وایکاش تصمیم دیگه میگرفتم زندگی رو بکامت تلخ نکن ، شوهرتو رهاش کن مشاوره نصف کار درمان هست یک مرد سی ساله باید یاد بگیره از همسرش حمایت وپشتیبانی داشته باشه بقول معروف دیکته نا ننوشته غلط نداره بزار رفت وآمد محدود داشته باشه ببین چقدر تغییر کرده حالا که از مادر شوهرت دوری دیگه احتمال دخالت‌ها کمتر هست واز راه درو فرمان میده😉

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
2731
سلام عزیزدلم خوبم متشکرم 💙 اره همسرم ظهر اومد پستی که توضیح دادم تگ میکنم. 

سلام روماهت.خداروشکر که حالت بهتره.دیروز کلا توفکرت بودم اول صبحی اومدم تاپیکاتو چک کنم 🥺

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین

ایلدا چه عجب ، یعنی بابات با مامانت دعوا کرد و بالاخره فهمید خب با کیه ؟ 

بابات که تو رو دید چه عکس العملی داشت باهات مهربون بود ؟ 

باورم نمیشه بابات با مامانت دعوا کرد آخه گفتی خیلی به حرف مامانت بود 

2740

ایلدای قشنگم چندتا ریپلای ازت داشتم که همشو اینجا باهم پاسخ میدم..

اول از همه خوشحالم حال پدرتون خوبه و امیدوارم سلامتیشون رو هرچه زودتر به دست بیارن...

فکر میکنم مادرتون نسبت له شما حسادت دارند(من معذرت میخوام)چون حس پدرتون با توجه به شناخت اندکم نابه...انگار خیلی دوستون دارن...و مادرتون اینو نمیخوان.. دلیلش هم نمی دونم...

امیدوارم تصمیم پدرتون این باشه که مادرتون تحت درمان قرار بگیرن...

چقدر پدرتون اصیل هستن از نظر رفتاری (اگر مادرتون بذارن)..به نظر منم حال بد پدرتون هم فقط به خاطر تو هست ایلدا...چون خواهرتون کوچیکن و به هرحال می تونستن با محبت دوباره با خونه برشون گردونن ..دلتنگ شما بودن..

چه جالب انگار خدا خواست اون اتفاق بیوفته که هم شما پدرتون رو ببینید و رفع دلتنگی بشه هم آقا امیر نرن..

دیدییی خودشون و ثابت کردن؟تو و خانواده ات رو به دیدن خانواده ایی که کلی مدته ندیدن ترجیح دادن؟

از این به بعد من یکی از طرفدار های آقا امیرم😁

عزیز قشنگم میدونم الان درگیری نیاز نیست بیای اینجا و وقت بذاری برای جواب دادن پست..ما درکت میکنیم..فقط از حال خودت خبر بده بهمون🩷

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
سلام عزیزم قربون قلب مهربونت 💙 پستی که توضیح دادم خیلی طولانی شده نمیشه کپی کنم قشنگم تگت میکنم&nb ...

سلام عزیزدلم قربونت برم خودت مهربونی 💙💜

خوندم و چقدر متاسف شدم .

الان حال پدرت چطوره زنگ میخاسی بزنی الان بهشون  خداروشکر که خطر رفع شد انشالله همیشه زنده و سلامت باشن🌹💝

واقعا مادرتو خدا  کمکش کنه.

پدرت بنده خدا مونده بین شماها و مادرت و همش ریخته تو خودش و دیگه نتونسته رفتارای مادرتو تحمل کنه.

حالا مراقب خاهر برادرت باش نذار احساس تنهایی کنن پیششون باش چون مادرت شدت بیماریشون واقعا زیاده و ای کاش پیش روانپزشک و مشاوره میرفتن چون تو که خودتو نجات دادی خاهر و برادرتم تا ابد که نمیتونن پیشت بمونن یه جایی صدا شوهرت درمیاد بالاخره باید اون خونه واسشون امن باشه اما با این وضعیت پدرته که بیشترین اسیبو میبینه چون مریضه. خدا به قلب و جسم مادرت ارامش بده. 

اگر میپرسیدن ازچه نوعی نبود بهتر و راحت تر جواب میدادم 😅  تو تنها قضیه ای که هنوز فرصت دخالت ...

وااای جدی میگی عجب ادم.... لا الله الا الله خدایا نذار فوش بدم. اخه پیرزن به تو چه که چقدر دستشویی  میره این احتمالا نگهبان دستشویی بوده آمار گیر بوده. اه اه واقعا چه زن بد ذات و بی فرهنگی

سلام به روی ماهت مهربان جانم 💙  از کدوم عزت و احترام میگی قشنگم   من از خونه ی پدری ام ...

قربونت برم تو عزیز دل همه ماهایی💙💜

یعنی وقتی حرف میزنی تمام زندگیه خودم واسم مرور میشه طرد شدن از سمت خانواده، رفتارا و اخلاقای ناجور شوهر نقش بازی کردناشون به ظاهر مهربونی کردن و یه زنو اسیر زندگی کردن و بعد بچه.

ایلدا به خدا خودتو نجات بده یعنی روزیکه تاپیک زدی گفتی از لخاظ بهداشت فلان کارارو میکنه همسرت باورت نمیشه گفتم حیف ایلدا حیف جوونیش.

الانم تو این مرد  رو نمیتونی تغییر بدی فقط عذابت میده و عادتهاشو داره و نمیتونه بذاره کنار مثل بچه ای که سخت میشه از شیر بگیریش. 

چه امپولی واسه چی بزنی؟ ؟؟؟

2706