2733
2734
عنوان

ارتباط دوباره با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 34536 بازدید | 473 پست
تا ببینیم چی پیش میاد ، اگه مامانش بازم خودشو به غش و ضعف نزنه

بعیدم نیست 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
بعیدم نیست 

سلام ایلدا جان من خواننده خاموش بودم ولی همیشه در جریان تایپینگات بودم

ببین عزیزم شما وقتی ازدواج می کنی ینی با کل خانواده طرف هم وصلت کردی

کلا پسرا مخصوصا پسرای این روزا به شدت وابسته و بچه ننه هستن . اینکه فکر می کنی که بتونی تا اخر عمر دور نگهش دارین همسرتونو و خانوادشون تسلط و دخالتی نداشته باشن باید بگم کاملاا اشتباه و غیر ممکنه 

نه تنها همسر شما اینجوریه اکثر آقایون اینجوری هستن ولی بنظر میاد کلا همسرتون خیلی وابسته به مادرشون هستن

راستش رو بخوای من خوشحال نشدم وقتی برگشتید بهم ولی چیزی نگفتم تا ته دلتون خالی نشه راستش اینو واقعا صادقانه میگم که حیف شما هست بخوای با این آقا و همچین خانواده ای که داره وصلت کنی 

واقعاا خیلی حیفته بنظرم الان جدا شدن بهتر از دو روز دیگه با بچه جدا شدی یا بخاطر بچتون مجبور به تحمل اون زندگی بشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کم دیدم دخترای قوی و مستقل مثل شما خواهشا برای زندگیت یکی رو مثل خودت پیدا کن چون واقعا حروم میشی بنظرم حقتونه که بعد از این همه تلاش و سختی نتیجه ی کارتون و نبینین.  نگران حمایت خانوادت هم نباش چون خیلی از خانوما دیدم بدون کوچکترین حمایتی با بچه تونستن طلاق بگیرن و زندگیشون رو بسازن

سلام ایلدا جان عزیزم لطفا قبل از مرگ واویلا نگیر ، تا زمانی که کسی خلاف میلت عمل نکنه کسی بهت بی احترامی و توهین نکنه هیچ اتفاق بدی نیفتاده تو فقط صبر کن ببین چی میشه تاریخ جشن عروسیت هم باز یه چندماهی عقب بنداز و به شوهرت بگو چون تو نتونستی بخاطر زندگیمون این دوری موقتی رو تحمل کنی من دوباره اضطراب گرفتم و میخوام یکم بیشتر به هم دیگه زمان بدیم (یجوری بترسونش که هر بی حرمتی و دخالت از اونا و عهد شکنی شوهرت یه قدم تو رو به رفتن نزدیک تر میکنه) بعدم صبر کن اگر باز همون روند ادامه پیدا کرد دیگه تو تمام تلاشت رو کردی و این زندگی زندگی بشو نیست برو دنبال سرنوشت خودت

2731

برعکس همه به نظر من نباید این دفعه از در محبت وارد بشی 

اگه بهش محبت کنی ناخودآگاه داری بهش میگی اشکال نداره کارت 

ایشون اگه میخواست رابطه رو به خوبی نگه داره تا پایان دوره درمان خانواده رو نمیدید 

اتفاقا محکم برخورد کن به نظرم 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

گلم این چ حرفیه میزنی بگو تو رفت امدتو بکن ولی نه من میام نه اونا بیان این خونه...بگو تغییری هم‌تو رفتارت ببینم‌میرم‌پشت سرمم‌نگا نمیکنم والا تویی ک زنی از اون تحملت بیشتره😐

با افتخااااار کوردم💛🧡

سلام انقدر از الان بدبین نباش مطمئنا همسرت از اتفاقاتی که افداده درس گرفته و کمتر تحت تاثیر خانواده قرار میگیره من فکر نمیکنم اتفاق بدی بیفته

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

به نظر هرگز نمیشه دختر و یا پسری رو از خانوادش برای همیشه جدا کنی.بالاخره طرف هرچقدر هم مقاوم باشه دیر یا زود برمی گرده پیش پدر و مادر.اما مساله شما اینطور که گفتی دخالته خانواده همسرتونه.مهم ترین نقش رو در جلوگیری از دخالت بی مورد والدین در زندگی مشترک همسر آدم بر عهده داره(چه زن چه مرد فرقی نداره) ایشون باید با خانوادش صحبت کنن و بگن دخالتی نداشته باشن و احترام دو طرفه باشه هم از جانب شما و هم از طرف اونها.کلید حل مشکل شما فقط همسرتون والسلام 

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!

سلام عزیزم بالاخره چاره کار قطع رابطه نیست . اونا پدر و مادرش هستن و نمیتونید انتظار داشته باشید کلا همدیگه رو نبینن. چاره اینه که رو خودتون کار کنید 

قطع رحم عواقب بدی در زندگی تون خواهد داشت 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

همسر منم خیلی به خانوادش حساس بود اوایل سادگی میکردم میگفتم خواهرت بد زندگی مارو میخواد یا مادرت فلان حرفو زد دیدم همسرم اذیت میشه ... تصمیم گرفتم ازشون تعریف کنم رفتارهای خوب واقعی‌شون رو بولد میکردم بعد وسطش میگفتم فقط حیف فلان حرفو میزنه دل میشکنه وگرنه خوبه ها....کم کم همسرم هوشیار شد... الانم احترامشان رو داریم ولی اجازه ی دخالت نمیده... شما باید یواش یواش پیش میرفتی البته من اخلاق مادرهمسرتو دقیق نمیدونم... ولی قبل از اینکه ببینیدش بگو پیش بینی میکنم باز مادر یه حرکتی بکنه که عروسی خراب شه شما حالا برو وبیا به من بگو درست میگم یانه...

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
همسر منم خیلی به خانوادش حساس بود اوایل سادگی میکردم میگفتم خواهرت بد زندگی مارو میخواد یا مادرت فلا ...

مثلا خود من تو جمع که بودیم بهم متلک میگفتن رو پای شوهرم میزدم بعد میگفتم میبینی من ساکت نشستما ببین چی میگن.یا مثلا جاریم به همه سلام میکرد  از من رد میشد و محل نمی‌داد همسرم میگفت اشتباه میکنی چند بار همونجا دستشو فشار دادم یعنی ببین ... دیگه حرفی نداشت بزنه....همسر شما حتما بهش ثابت نشده مادرش خیر خواهش نیست

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

من معمولا تشویق به طلاق نمیکنم

چون در بیشتر موارد دو طرف مقصرن ولی یکی بیشتر ، در مسئله شما باتوجه به رفتارهای عجیب مادرشوهرتون و از همه عجیب تر برخورد ساده لوحانه شوهرتون خیلی مصمم هستم بگم طلاق بگیر

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱