2733
2739
عنوان

دارم از درآمد می‌زنم بخاطر وسواس

135 بازدید | 8 پست

سلام خانما. 

من یکم وسواس فکری دارم. الان دو ساله که می‌تونم مرتبط با رشته م برم سر کار و حقوق خیلی خوبی داشته باشم ولی از خودم توقع خیلی بالایی دارم که از همون اول پرفکت باشم مخصوصا که کارم با سلامتی مردمه. ولی همه بهم می‌گن برو کم کم هی بهتر میشی. هنوز نتونستم به ترسم غلبه کنم می‌خوام دوباره درسام رو مرور کنم و مثلا یک سال دیگه برم سر کار. از طرفی می‌خوام واسه مهاجرت هم برنامه  ریزی کنم. یه صدایی همیشه از کار ناامیدم می‌کنه و میگه در هر صورت تو نمی‌تونی خوب کار کنی و پولی که در میاری صد درصد حلال نمیشه!! همش دلم میخواد روی چیزای دیگه تمرکز کنم و بیخیال کار بشم. ولی به پول هم احتیاج دارم. یکم نصیحتم کنید. و بگید نظرتون چیه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهرانه دوستانه گوش کن این همه درس خوندی هزینه کردی بدبختی کشیدی ک بشینی تو خونه ترس داشته باشی؟ پاشو به خودت بیا ببین داری چ گولی میزنی به زندگیت چه کاریه داره روانت بازندگیت میکنه اون فوق متخصصای قلب هم حتی اولش فول نبودن اولش تو هرکاری ادم صددرصد بی نقص و تکمیل نیست برو توجامعه به ترست غلبه کن حقوق دربیاری به این فک میکنی چرا این مدت تو خونه نشسته بودی و میتونستی چقد درامد داشته باشی و این همه مدت نکردی پس خواهش میکنم انقد عذیت نکن خودتو تو به اندازه کافی باسرکار رفتن پولت حلال میشه چرا اینجوری میکنی باخودت ....

از دِل برود همان که از دیده رَود
خواهرانه دوستانه گوش کن این همه درس خوندی هزینه کردی بدبختی کشیدی ک بشینی تو خونه ترس داشته باشی؟ پا ...

ممنون عزیزم درست میگی باید بهش غلبه کنم.‌ مرسی حرفات خیلی کمکم کرد. از این جهت که مامان بابام و استادامم همینو میگن. دیگه واقعا فکر کنم مشکل از طرز تفکر من ه. 

مگه کارت چیه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738