2733
2734
عنوان

تجربه دارا بیان ☹️🌸نفرت کل وجودمو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 72 پست
چرا انقدر خشم داری این خشم جسم و روانت رو تحلیل میبره .اصلا به رابطه اون و خانوادش کار نداشته باش فق ...

میگه دیگه چهارساله تو تنش و استرسم من ی دنیای دیگه بودم اصلن 

وقتی میبینم ب ناراحتی من اهمیتی نمیده دلم میسوزه تنفر میگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیخوام‌حساسش کنم شاید اونم از من رفتار درست یادگرفت  بعد ناحق بگه جوابشو میدم یا منطقی باهاش ...

اگه از اول اینطوری رفتار کنی که هر چی گفت قبول کنی بعدا هم انتظار داره همین جوری بمونی حتی اگه دیگه بر وفق مرادش رفتار نکنی ممکنه تو رو دشمن خودشون ببینه 

احساسی رفتار نکن 

منطقی باش 

اصلا سعی نکن میونه شو با خانوادش خراب کنی اون تربیت شو قبلا گرفته 

خیلی اذیت میشی 

آدم بده تو میشی. 

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
من بدتر از قهر هم‌دیدم‌دعوای خانوادگیم‌داشتیم  ما قبلن مشاوره رفتیم گفت عقد نکنید اختلاف فرهنگ ...

کاش عقد نمی کردی حالا هم برا ازدواج عجله نکن .شش ماه هم بذار روی چهار سال ببین چی میشه 

2731
این خشمت بخاطر اینه که اون طرفداری خانوادش رو میگیره  چطوره یمدت کلی کاری به کارش نداشته باشی& ...

دوسش دارم اما ازاینکه بهش خودمو یاد اوری کنم بهش بگم بهم توجهی ک‌میخوام بکن خسته شدم از کینش نسبت ب خواهرم خسته شدم از اینک خانوادش انگار پیانبر هستن خسته شدم اعتمادمم بهش خدشه دار شده حتی بهم قول داده بود دیگ دعوا هامونو پیش خانوادش ن اون بگه ن من اما این سری خواهرش فهمیده بود دعوا کردیم من داشتم توخونشون با تلفن حرف میزدم ب شوهرم گفته داشت با خانوادش حرف میزد دعوا میکرد میگفت تا صبح گریه کردم 

گفتم هم برای خواهرت ک فضولی منو کرده متاسفم هم تویی ک‌نشستی ب حرفش گوش دادی باید میگفتی خودم میدونم در جریانم براچی اخبار منو از خواهرت میگیری گفت نگرانت بودم گفتم نگران بودی زنگ‌میزدی ب گوشیم

کاش عقد نمی کردی حالا هم برا ازدواج عجله نکن .شش ماه هم بذار روی چهار سال ببین چی میشه 

اره ن اصلا عجله نمیکنم فقط ب روانشناس نیاز دارم این رابطه این خانواده منو مریض کردن روحم آسیب دیده

میگه دیگه چهارساله تو تنش و استرسم من ی دنیای دیگه بودم اصلن  وقتی میبینم ب ناراحتی من ...

ایکجور بدنت کم میاره از درون نابود میشی هزار جور بیماری می گیری خدای نکرده  باور کن خشمی که کنترل نشه مثل آتیش زیر خاکستر یهو همه چیز رو نابود می کنه من خودم زمانی مثل تو بودم تو روابط حتی با خانواده خودم حتی حقم با من بود ولی چه فایده فقط خودمو نابود کردم .هیچ وقت هیچ کس تغییر نمی کنه .فقط ما هستیم که باید یاد بگیریم خزنده و نامحسوس ازشون فاصله بگیریم تا از شرشون در امان باشیم بخوای رودر رو  بجنگی باهاشون میشکنی 

اگه از اول اینطوری رفتار کنی که هر چی گفت قبول کنی بعدا هم انتظار داره همین جوری بمونی حتی اگه دیگه ...

با تربیتش مشکل دارم اصلا تایپ من نیست اخلاقش جدیدن تو مخمه جدیدن ی حس تنفر دارم بهش میرم خونشون همش دلم میخواد فرار کنم  ب زور چن وقت ی بار میرم خونشون خیلی شلوغن حرف مفت زن اصلن شخصیتشون ب منو خانوادم نمیخوره

دوسش دارم اما ازاینکه بهش خودمو یاد اوری کنم بهش بگم بهم توجهی ک‌میخوام بکن خسته شدم از کینش نسبت ب ...

دوسداشتنی که برای هم کوتاه نیاید فایده نداره 

شاید بخاطر طولاتی شدن عقد

ولی از الان بخوای هی بگی من هستم اهمیت بده تا کی واقعا پیر میشی 

بشینید منطقی صحبت کنید

ایکجور بدنت کم میاره از درون نابود میشی هزار جور بیماری می گیری خدای نکرده  باور کن خشمی که کنت ...

اره من اسیب میبینم باید کلی درد بکش ک بعد چند سال بخوام روی خوش ببین واقعن ن قلبم میکشه ن ذهنم تمام باورهام زیر سوال رفته

با تربیتش مشکل دارم اصلا تایپ من نیست اخلاقش جدیدن تو مخمه جدیدن ی حس تنفر دارم بهش میرم خونشون همش ...

بعد ازدواج با خانواده شوهرتون زندگی می کنید ؟

دوسداشتنی که برای هم کوتاه نیاید فایده نداره  شاید بخاطر طولاتی شدن عقد ولی از الان بخوای هی ...

حرف میزنیم دعوامون میشه اون منظورشو بد میرسونه منم عصبی میشم بعدم من اروم میشم اون عصبی میشه میگه با تو نمیشه حرف زد حرف همو نمیفهمیم

بعد ازدواج با خانواده شوهرتون زندگی می کنید ؟

اومدن خاستگاری گفتن تو ی ساختمون همه باهم زندگی کنیم مام قبول کردیم اما الان ک چندساله میگذره اصلن دلم نمیخواد باهاشون یجا باشم چون دیونه میشم

اومدن خاستگاری گفتن تو ی ساختمون همه باهم زندگی کنیم مام قبول کردیم اما الان ک چندساله میگذره اصلن د ...

سرویس مجزا؟

سخته اگه اونطوری ان که گفتی

مثلا حرف بیار و ببر و ... این خودش صد مشکله 

به هر حال خودت بهتر میدونی گلم

حرف میزنیم دعوامون میشه اون منظورشو بد میرسونه منم عصبی میشم بعدم من اروم میشم اون عصبی میشه میگه با ...

باهم برید پیش یه مشاور 

شاید اگه متوجه بشه خیلی جدی داری فکر میکنی و ممکن فکرت بره سمت جدایی منوجه اشتباهش بشه

2706