2737
2734
عنوان

حس شیشمای سایت یه چیزاییی میدونن🔞

226 بازدید | 24 پست

گاهی وقتا حس شیشمای سایت از یه چیزایی خبر دارن که نعوذ باالله خود خدا هم بی خبرع😑

همه ما آدمیم هبچ کدوممون هم به پیامبری نرسیدیم از عالم غیب خبر دار باشیم 

فرشته های عرش خدا هم با هیچ کدوم از کاربرای سایت نریختن رو هم براش خبر بیارن ...😑

هیچ پیامبری هم تو سایت عضو نیست باور کنید😬

زندگی تون رو بازیچه دست یه نفر که از یه لحظه بعد خودش بی خبره نکنید🙏❤️

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بخدا این حس ششم های سایت الکی ان دو بار الکی گفتم حامله ام جنسیت جنین ام چیه جواب دادن😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740

یجورایی بعضی مواقع درست درمیاد

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
مگه کسیم هست حرفاشونو جدی بگیره ؟

تقریبا هر پنج دیقه یه بار یکی تاپیک میزنه حس فلان بیاد😬

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

من واقعا حس ششم واسه خودم همیشه درست در میاد یا خواب‌ام

دیروز خواب دوستمو که دو سه سالی میشد ندیده بودمش دیدم

رفتم بیرون دقیقا خوردیم به پست هم

یا اینکه یبار یکی از بچه های مدرسمون گم شده بود 

دقیقا گفتم کجاست پیداش کردن

ولی اینجوری که کسی ازم بپرسه قراره چی بشه نمیتونم بگم فقط گاهی اوقات یا خواب میبینم یا یهو انگاری حدس میزنم

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
بعضیا چطو درست میفهمن پس؟

اونا به پیامبری رسیدن فعلا صداشو در نمیارن😑🙄

جهت سرگرمی هس 

خدا کنه...

حس ششم چه التماسی هم میکنن😕

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706