2737
2739

کاربر @نازنیناینا  

دو تاپیک حاجت روایی داره 

ببینید 

ان شاء الله حاجت دلتون برآورده بخیر بشه 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشناسمش  ختمشم دارم انجام میدم

ان شاء الله حاجت روا شی گلم

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2740
کاربر @نازنیناینا   دو تاپیک حاجت روایی داره  ببینید  ان شاء الله حاجت دلتون ...

قبل ختم یا الان ۱۰۰۰ مرتبه یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی بگو 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
قبل ختم یا الان ۱۰۰۰ مرتبه یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی بگو 

👌❣️