2737
2734
عنوان

لزوما همه ی مادران مقدس نیستن!!!

398 بازدید | 39 پست

راز ناپدید شدن دختر مبتلا به اوتیسم در اصفهان فاش شد. مادر این دختر اعتراف کرده ، دایانا را به یک باغ متروکه در خارج از شهر برده و با چاقو او را کشته . بعد هم جسدش را آتش زده و با انتشار آگهی ناپدید شدن دایانا، دنبال صحنه سازی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خدایا رحم کن 

امن ترین آدم هر کس ،اول مادر بعد پدرشه 

بیچاره اون بچه هایی که از امن ترین آدماشون ضربه خوردن 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

لعنت بهت چرا میکشیش :)اگ تواناییشو نداری واگزارش کن کثافط

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

گلم بیایم قضاوت نکنیم ،بعنوان معلمی که با این دانش آموزان چندسال کار کردم بهتون بگم این بچه ها به شدت آسیب پذیر ناسازگار هستن و اذیت می کنن ،گاهی که به هم بریزن اینقدر داد میزنن و جیغ می کشن اطرافیان رو روانی می کنن من بعد از چندسال با اینکه تخصص اتیسم داشتم رفتم مدارس عادی دیگه نتونستم تحمل کنم ،خدا به همه فرزند سالم بده انشاالله 

2706