2733
2734
عنوان

لزوما همه ی مادران مقدس نیستن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 39 پست

کاس نمیخوندم 

حالم ریخت بهم 

من جونم وصله دوتا دخترامه 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
گلم بیایم قضاوت نکنیم ،بعنوان معلمی که با این دانش آموزان چندسال کار کردم بهتون بگم این بچه ها به شد ...

قضاوت چی؟کشته بچشو 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
میتونست مهربون تر بکشتش نه با چاقو  رسما اون طفل معصوم رو زجرکش کرده

مهربون تر بکشتش چیه بابا!خب بزارتش بهزیستی !!!!!

بچه اوتیسم یعنی چی دقیقا؟  چجورین؟

اوتیسم یعنی در خودماتدگی

این بچه ها توانایی ارتباطیشون ضعیفه، یادگیرشون مشکل داره گفتارشون کامل نیست و یا سری مشکلات دیگه... 

شدت و ضعفش هم فرق داره تو بعضی ها شدیدتره

گلم بیایم قضاوت نکنیم ،بعنوان معلمی که با این دانش آموزان چندسال کار کردم بهتون بگم این بچه ها به شد ...

آخه کشتش!!!!

اگه کتکش میزد یا میذاشتش بهزیستی به خدا قضاوت نمیکردم

میگفتم شرایطش سخت بوده.‌‌..

اما گرفتن جون یه بچه خیلی گناه بزرگیه😔😔😔

کاس نمیخوندم  حالم ریخت بهم  من جونم وصله دوتا دخترامه

ببخشید عزیزم 

خودمم خیلی متاثر شدم 

باخودم گفتم خبرش رو بذارم تا اگه تو اطرافیانمون مادری همچین شرایطی داره بیشتر حمایتش کنیم تا به اینجا نرسه💔🥺

مشخصه این مادر از افسردگی شدید رنج میبرده

متاسفانه هیچ ارگان یا نهادی نیست که از خانواده های دارای بچه های خاص حمایت کنه

بچه های اتیستیک نیاز به توجه ۲۴ساعته دارن واقعا از توان یک مادر خارجه. هزینه ی تامین دارو درمان هم که بماند.... 

من بیشتر از مادر نظام درمان و دارو رو مقصر میدونم

مهربون تر بکشتش چیه بابا!خب بزارتش بهزیستی !!!!!

مهربون تر بکشه😐😐شاید منظورش اینه اول بیهوش می‌کرد بعد میکشت🤐🤐 

کشتن کشتنه دیگه مگه مهربون و نامهربون داره😐

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
لعنت بهت چرا میکشیش :)اگ تواناییشو نداری واگزارش کن کثافط

عزیزم 

کی حاضر اینجور بچه هایی رو ب سرپرستی بگیره عزیزم ما جای اون خانوم نیستیم 

عموی من دخترش 32سالشه فلجه و فقط نمیتونه راه بره وگرنع هیچ مشکل دیگه ای نداره عموم داغون شده از بس بغلش کرده و جا ب جاش کرده و اصلا هم راضی نمبشن بزارنش بهزیستی ولی مگ عموم و زنش چدسال دیگ زنذه هستن بعدش قراره کی دخترشون رو جمع کنه 

واقعا سخته الهی ب حق حرمت حضرت علی خدا ب کسی بچه اینجوری نده

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
مشخصه این مادر از افسردگی شدید رنج میبرده متاسفانه هیچ ارگان یا نهادی نیست که از خانواده های دارای ...

دقیقا باهاتون موافقم باید حمایت بشن این خانواده ها تا از این فجایع پیشگیری بشه

مهربون تر بکشه😐😐شاید منظورش اینه اول بیهوش می‌کرد بعد میکشت🤐🤐  کشتن کشتنه دیگه مگه مهربون ...

چرا دیگ😂مثلا میتونس شب تو اتاق شیرگاز باز بزاره😐

واقعا کاربرای اینجا عقلشون تو باسنشونه😐

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2706