2752
2734
عنوان

لزوما همه ی مادران مقدس نیستن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 39 پست
مهربون تر بکشه😐😐شاید منظورش اینه اول بیهوش می‌کرد بعد میکشت🤐🤐  کشتن کشتنه دیگه مگه مهربون ...

همون😐

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر حالم بد شد اینو خوندم😔کاش بچه هایی که مشکلات اینطوری دارن هیچوقت به دنیا نیان.... 

دقیقا  

ولی دیگه بدنیا هم اومده و کاری نمیشه کرد

همسایه ما بچه ی سندروم داون داره یعتی این بچه هرروز یه مدل لباس تنشه انقد بهش میرسن خیلی هم مهربونه و به کسی کاری نداره 

کاش یا بدنیا نیان یا همچین خانواده هایی نصیبشون بشه 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
آخه کشتش!!!! اگه کتکش میزد یا میذاشتش بهزیستی به خدا قضاوت نمیکردم میگفتم شرایطش سخت بوده.‌‌.. ام ...

گلم درک می کنم که بعنوان مادر تصورش وحشتناک ،روز اول که گفتن دختر بچه ای گم شده و بعد گفتن اتیسم بوده به همسرم گفتم این بچه توسط پدر و مادر اتفاقی براش افتاده گفتنش برام سخت بود ولی درست حدس زدم چون دیدم چقدر والدین اذیت میشن ،بهزیستی این بچه ها رو متاسفانه قبول نمی کنه اگر هم بخواد نگه داره کم کم بیست میلیون ماهیانه باید بدن که خب معلوم والدین ندارن که بدن ،دولت باید از این خانواده ها بیشتر حمایت کنه اینا تو خونه کتک می خورن گرسنگی می کشن وشکنجه میشن  

2731
بچه اوتیسم یعنی چی دقیقا؟  چجورین؟

ااتیسم طیف خفیف وشدید داره و علایم متفاوت اما موارد شدید جیغ های وحشتناک می کشن کنترل ادرار مدفوع گاهی ندارن گریه های شدید می کنن اطرافیان رو می زنن

ااتیسم طیف خفیف وشدید داره و علایم متفاوت اما موارد شدید جیغ های وحشتناک می کشن کنترل ادرار مدفوع گا ...

دلیلش چی میتونه باشه؟ ژنتیکیه؟ 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه... 
گلم درک می کنم که بعنوان مادر تصورش وحشتناک ،روز اول که گفتن دختر بچه ای گم شده و بعد گفتن اتیسم بود ...

شما جون تجربه برخورد با اون بچه ها رو داشتین، شرایط اونا رو بهتر درک می کنین ، کاش دولت حمایت کنه از این خانواده ها هم مادی هم معنوی شامل مشاوره و ...

خدا همه رو عاقبت بخیر کنه🙏