2737
2734
عنوان

چجوری با رفتنش کنار بیام

234 بازدید | 22 پست

بااینک مطلقم دوست پسرم ازم رابطه خواست گفتم ن 

رفت با کسی

قول ازدواج داده بود ۷ماه باهم بودیم

اول گفت بعد عید بعد گفت برج ۲ الانم گفت برج ۶میاد واس خواستگاری

دوهفته پیش با باباش بحثش شد تو چت بهم گفت میخاد همچی ول کنه بره یبار ۱هفته گوشیشو فروخت گفت اینجوری راحتترم بعد۵۵ تومن ایفون خرید دیگ رفتاراش مغرورانه تر شد

۳شب پیش گفت خیلی چیزارو بهت نگفتم درباره خونه مجردیش

ولی چنبار گفتم چ حرفی بگو میگفت نمیتونم بگم ک باز منو بکشونه دنبال خودش دیگ خسته شدم گفتم کات جالبه اخر دعوا گفت واس حرف زدن پول میخای؟درحالیک خودش داشت حرفهاشو قایم میکرد

ولی خ غمگینم دیشب با گریه خوابیدم  باورش کرده بودم ولی بنظرم شکاک شده بود و قصدش ازدواج نبود 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حقیقت تلخه ولی برای رابطه میخواستت و کلا قصدش ازدواج نبوده وعده و وعید الکی 

اون حقیقتی هم که میخواسته بگه الکی بوده چیزی نمیخواسته بگه 

توی دوستی سعی کن با یکنفر نباشی که وابستگی بوجود بیاد 

رابطه هم فقط و فقط بعد ازدواج داشته باش که هرکی ازت رابطه خواست موندنی نیس

تبریک میگم

نجات پیداکردی

خب ی مدت گریه میکنی ی مدت حواس پرت میشی فکروخیال میکنی ولیییی درنههایت میگذردبرمیگردی به روال زندگیت

ی مدت اجازه بده خودت باشی و بعد میتونی به خودت اجازه بدی رابطه دیگه ای داشته باشی

* هیچچ وقت معیاراتو ه خاطر کسی تغییر نده تو باارزش تر از این حرفایی

چون حقته

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
2740

کسی که با عوض شدن مدل گوشیش بخواد مغرور شه رو باید رید تو مغزش

انگار مثلا برند اپل و خودش تاسیس کرده که بخواد مغرور شه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
کدوم حرفهاش؟

همین که گوشی نداشت باشم راحتترم بخاطر فرار از بودن باشما بوده خواستگاری هم که ازاول دروغ میگفته، ی کلام فقط برای رابطه میخواستت اگر هم باهاش میخوابیذی دوروز بعد دلشو میزد ولت میکرد، خوب شد خودتو کوچیک نکردی و بحرفش گوش ندادی

خیلی سخته اجی 

بیخیال صب کن نمیشه کاریش کرد

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
پسرا خانوم مطلقه رو فق واسه رابطه میخوان .

قسم خورد قصدش ازدواجه بخاطرش دوتا خواستگار خوب ندیده رد کردم حالا فهمیدم نمیخاد زیربار مسئولیت بره 

قبلا یبار گفت دوسداره باهام ازدواج کنه گفتم چرا میگفت جون اگ یروز ورشکست بشم یا اتفاقی بیفته تو میتونی خودتو بچه هارو جمع کنی 

بعد یکماه پیش تولدم رفتیم بیرون قبلش دعوا کرده بودیم سر ی موضوع کوچک اشتی کردیم موقع خرید جیزی از دستم افتاد ک شکستنی و گرون نبود ی لیوان خالی چای بود یهو عصبی شد گفت ی لیوان نمبتونی نگه داری پسفردا میخای بچه رو همینجوری بندازی زمین💔

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2706