2733
2734
عنوان

چجوری با رفتنش کنار بیام

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 22 پست
قسم خورد قصدش ازدواجه بخاطرش دوتا خواستگار خوب ندیده رد کردم حالا فهمیدم نمیخاد زیربار مسئولیت بره&n ...

نه بنظرم اینا بهونس لیوان افتاد ی اتفاق بود 

با این افکار چرتی ک داره همون بهتر ک رفت

قسم دروغ خوردن واسه پسرا ک کاری نداره 

فک میکنم کمی ادب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی که با عوض شدن مدل گوشیش بخواد مغرور شه رو باید رید تو مغزش انگار مثلا برند اپل و خودش تاسیس کرد ...

خ دنبال ایفون بود یمدت رو مخ من رفت ک پول بهش بدم ایفون بخره یا میگفت ب رفیقم گفتم با یکی دوست شدم دختره میخاد واسم ایفون بخره گفته خوش بحالت کاش ماهم از این شانسا داشتیم بهش گفتم منک پول ندارم بعدم چرا باید کادو واست ایفون بخرم بعد میگفت شوخی کردم اخرم سر ایفون دعوامون شد با پول وام دونفریمون سهممو نداد رفت خرید قسطاشم خودش میده وام کلا بنام خودش بود ولی ۲تومن از پول اولیه رو بهم بدهکاره گفتم جای اون گل و چنبار شامی ک خوردیم مدیون همچین ادمی نمونم

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
خ دنبال ایفون بود یمدت رو مخ من رفت ک پول بهش بدم ایفون بخره یا میگفت ب رفیقم گفتم با یکی دوست شدم د ...

شما همونی نیستی که بیست تومن به طرف داد واسه ایفون؟؟

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
2731
منطقی رفتار کن خودت رو به خاطر دلتنگی و عواطف بد بخت و بدنام نکن عزیزم

ن کاری ک نمیکنم همسایمونه خونشون نزدیک خونمونه دیروز بیرون بودم نرفتم سمت مغازش 

فقط حال روحیم بده 

همه اون حرفهاش دروغ بود؟حتی جلوم گریه کرد میگفت دوستم داره قصدش ازدواجه گفتم بریم مشاوره اوایل میگفت میام بعد یبار گفت اگ بیام مشاوره ب تو حق بده یا بگه بدرد هم نمیخوریم وجدانت قبول میکنه؟مشاوره چ ربطی ب وجدان خانومه داره مگ من پسرم کاریش کردم؟؟

شما همونی نیستی که بیست تومن به طرف داد واسه ایفون؟؟

آره ۲۰تومن ب بهانه مامانم لازم داره پس گرفتم ۳روزه داد ولی سریع رفت با پول وام ۵۵تومن ایفون ۱۳خرید تازه میگفت پرومکس ۸۵بود دلم اونو میخاست 

۳شب پیش دعوامون شدید شد گفت واس ازدواج دودلم چون نجاست دیدم گفتم ینی چی هی نمیگفت اخر ک دعوامون شد گفت منظورم زمان خونه مجردیمه

جمعه شب دعوامون شد اول پیامها گفت دیشب ینی ۵شنبه شب خ ....شده بود(فشار جنسی)

فک کنم الان رفته با کسی 

آره ۲۰تومن ب بهانه مامانم لازم داره پس گرفتم ۳روزه داد ولی سریع رفت با پول وام ۵۵تومن ایفون ۱۳خرید ت ...

بنظرم عمرتو پای همچین ادم تاکسیک و بدردنخوری هدر نده گلم

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊