2752
2734

دخترم کلاس سومه امروز مدرسشون تموم شد

با اینکه قراره ۳تا کلاس ثبتنام کنم ولی میگم بازم وقت خالی داره بیکار میشه هی میخواد گوشی نگاه کنه نمیدونم چکار کنم سرش گرم شه کمتر بره سراغ گوشی شما چیکار میکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فوتبال

زبان

منم مثل شما دلم میخواد بیشتر کلاس بره کع گوشی دست نگیره

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

کاردستی خوبه نقاشی خمیر بازی 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

قدیما بچه ها میرفتن توی کوچه و حیاط با بچه های همسایه مشغول میشدن . الان متاسفانه این شرایط برای بچه ها فراهم نیست 

میتونین براش طرح های نقاشی دانلود کنین از روش بکشه 

کتاب برای مطالعه و رنگ آمیزی براش تهیه کنین 

خوشحال میشم پیجم 
هیچ کلاسی ثبت کام نمیکنم تابستون دوست دارم بگردن وخوش بگذرونن خودمم راحت باشم چون تعطیلم

خودش دوست داره

۲تاش ورزشیه بخاطر اینکه یکم لاغر بشه تحرک داشته باشه +کلاس زبان که اونم از واجباته دیگه

کتاب خونه عضوش کن کتاب بخونه

کتابخونه خیلی از خونمون فاصله داره نمیشه زود زود رفت پارسال ثبتنامش کردم به چه زحمت میرفتیم ولی استفاده نکرد هی کتاب انتخاب میکرد ۱خط میخوند عوضش میکرد بعدم دیگه دوست نداشت بره

من رفتم وسایل کوبلن براش خریدم فعلا سرش باهاش گرمه چند روزه کلاس هم زبان چندساله میره یک ورزشی و یک ...

وای ایده کوبلن عالیه حتما براش میخرم مرسی عزیزم😘😘👍👍

سه تا کلاس زیاد نیست؟؟ ب نظرم نتیجه میاد پایین 

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩