2752
2734
عنوان

باز شدن چشم سوم چطوریه

437 بازدید | 67 پست

من خیلی اهل به اشتراک گذاشتن و فعال بودن توی فضای مجازی و اینا نیستم ولی یسری اتفاقایی واسم افتاد که برای اطرافیانم که شرح دادم درک خوبی ازشون نگرفتم و نتونستن کمکم بکنن گفتم شاید کسی اینجا علمشو داشته باشه

خب از اینجا شروع کنم که من خیلی وقته که از آدما دیگه حس خوبی نمبیگیرم و باهاشون هیچ وجه اشتراکی ندارم،،این داستان کم کم از مدرسه و دوست رفیقام شروع شد که فهمیدم با چیزایی که میگن و تعریف می‌کنن و به هیجان میان هیچ ارتباطی نمیتونم برقرار کنم و دوستامو اکثرا از دست دادم  چیز هایی رو ازشون دیدم ک کلا نسبت بهشون بد بین شدم و نتونستم ارتباظ خوبی بگیرم تا اینکه در طول یمدت کوتاهی به شکلی که انگار ی شبه همه ی ادمای دورمو میشناسم و میدونم چ جور ادمایین و چی تو سرشون میگذره و شخصیتشون چجوریه شدم

ینی با هرکسی که ارتباط سعی می‌کنم برقرار بکنم نمیتونم نمیشه چون با کوچیک ترین کلمش قصدش و چیزایی تو که ذهنشه رو متوجه میشم ادمای دو رو رو خیلی زود تشخیص میدم اوایل فکر می‌کردم فقط یه حسه اما در طول زمان بهم ثابت میشد ک حسام درسته و کلا ازشون ب شکل عجیبی بدم میومد از همون اول بعد یمدت کلا از هرکی حس خوب نگیرم بهش میگم و طبق معمول گردن نمیگیرن و  

درد و دل کردن خیلی برام سخت شده چون بعدا بر علیه خودم استفاده میشه ،،بارها تجربه کردم که با دوستام درد و دل می‌کنم و هیچ توجهی از جانب اونا دریافت نمی‌کنم و اونا فقط منتظرن که حرف من تموم بشه تا حرف خودشونو و بدبختیای خودشونو بزنن

کلا سر این نمیتونم ارتباط بگیرم دیگه نه اینکه دروغ بگم کلا دیگه خیلی چیزارو نمیگم

از همه چیز اذیت میشم حتی وقتی پیش مشاور میرم مطمئنم ک طرف دلسوزی ای واسم نمی‌کنه و فقط چون صرفا شغلشه و اینطوری پول درمیاره داره یکساعت وقتشو در اختیار من و حرفام میزاره و حرفایی رو میزنه ک یاد گرغته بزنه و به هزاران مراجع خودش ک یکیشون منم میزنه و تهشم پولشو میگیره و میره

بعد از مدت ها نشستم همه ی اینارو با جزئیات و البته سختیه بیان کردن برا ی مامانم گفتم مامانم نظرس اینه ک چشم سومم باز شده ک دیگه نمبتونم با هم سنا و کلا هیچ ادمی ارتباط بگیرم و ادمای نجس و به راحتی تشخیص میدم

وقت دعا نویس هم گرفتم 

دقیقا نمیدونم چکار بکنم چون این موضوع خیلی داره اذیتم می.کنه.

ممنون میشم فقط کسایی ک اگاهی دارن صحبت بکنن و بقیه راهنمایی های اشتباه نکنن و یا کسایی ک تجربه مشابه داشتن و تو اطرافیان خودشون دیدن

ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
مدل شخصیتت هست فکر و خیال زیاد داری اطرافیانت رو هم زیاد تفسیر میکنی فکر کنم رشته روانشناسی رو هم دو ...

متاسفانه تفسیر نمی‌کنم بهم الهام میشه و از ابن موضوع حس خوبی نمیگیرم و اگه به کسی حس بدی بگیرم دیگه باهاش نمیتونم دو کلمه حرف بزنم

2706