2733
2739

امروز اومده تو کلاسم به بچه ها گفته وای چه نقاشی و کاردستی های زشتی چسبوندید اینل رو بکنید بندازید اشغالی ، بیشترشم کارهای دست ورزی ریاضی بچه هاس و من برای اموزش اونا را چسبوندم چقدر بی ادبه خیلی ناراحت شدم شما میگید چه واکنشی نشون بدم 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هیچی برو بهش بگو

لطفن مواظب صحبت کردنتون باشید

اینا بچه هستن هنرمند ملی که نیستن

دلشون میشکنه و ممکنه والدینشون بیان پیش مدیر ازت شکایت کنند و کارتو از دست بدی

همین

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2738

بهش بگو عاسیسم اینا هنو بچه انتظار نداشته باش در حد پیکاسو نقاشی کنن 

بهش بگو دیگه جلو بچها از نقاشی هاشون بد نگه روحیه بچه های مردم رو داغون میکنه 

بگو میرن به خانواده هاشون میگن مادراشون بفهمن مثل من اروم برخورد نمیکنن باهات ها

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

به مدیر مدرسه بگو به فلانی بگید سرشون رو تن خودشون باشه 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
بس که بهش رو دادن همکارا اگه وطایف ش از اول انجام میداد پررو نمیشد

شما حدش رو بهش نشون بده..لازم نیست لحنت بد باشه

اما کاملن جدی و صریح و با اعتماد بنفس صحبت کن

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

به مدیر بگو....خودتم باهاش سرد.باش..من خانم بوفه ای به بچم گفت از فردا لاکتو پاک کن....همسرم رفت با مدیر بحث کرد.مدرسه ناظم معاون داره....به مسئول بوفه چه ربطی داره لاک بچه.؟ مدیر عذرخواهی کرد... بوفه ای هم دیگه ساکت شد....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2706