2733
2734

🤦🏻‍♀️ چند دقیقه پیش تامیک زدم از ۵ونیم صب درد دندونان وحشتناک جوری ک سرم تیر میکشید گرفتن دو تا مسکن قوی خوردم الان اروم شده دردش  ساعت ۸ کلاس دارم برم ؟ یا نرمم اخه دردش تازه داره اروم میشه  خیلی میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس چیه مگه؟

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
2731

ببین منم ی درد دندون بدی داشتم عفونتش اینقد زیاد بود ک تا قفسه سینم درد داشت ولی یکاری کردم خوب شد میخوای بهت بگم؟

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
نمی‌خواد بری چون اثر قرص مسکن خواب اوره ، از کلاس چیزی متوجه نمیشی 

معادلات ریاضی  با توجه ب روش  تدیس استاد نمیرم جلو خودم پکیج درسشو خریدم میخوام طبق اون درسو بخونم  

منتها گفتم بد نیس امروزم نرم 🤦🏻‍♀️

2738
معادلات ریاضی  با توجه ب روش  تدیس استاد نمیرم جلو خودم پکیج درسشو خریدم میخوام طبق اون در ...

دیگه هر جور خودت صلاح میدونی 

اگه میبینی اوکی هستی برو 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
بگو

روزای اول دو تا سه بار تکرارش کن بعدش کمتر کن

ی دستمال کاغذی رول کن عین مداد و سرشو بسوزون وقتی سوزوندی خاموشش کن ی دود ازش بلند میشه چشاتو ببند بگیر جلوی یکی از سوراخای بینیت و با یکی از دستات اون سوراخ بینیتو ببند و باز جابجا کن.در حد ۵ دقیقه ادامه بده

ینیااااا خیلی جوابه

دیگه هر جور خودت صلاح میدونی  اگه میبینی اوکی هستی برو

استاده خیلی حرف میزنه منتها چون درد دندونم زده بود ب سرم تازه خوب شده میترسم برم یهو سر صدا باشه بازدرد بگیره 

از ۵ونیم تا ساعت ۷ من از درد امون نداشتم 🤦🏻‍♀️

استاده خیلی حرف میزنه منتها چون درد دندونم زده بود ب سرم تازه خوب شده میترسم برم یهو سر صدا باشه باز ...

پس خواب خوبی هم نداشتی 🥲 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
2706