2752
2734

دارم دیوونه میشم تورو خدا کمک کنین

خواهرم سیم‌کارت داره به نام بابامه چن ساله اول دست من بود الان دوساله دست خواهرمه

روزانه هزارتا مزاحم زنگ میزنن و خواهرم فقط مسدود می‌کنه داریم دیوونه میشیم

اگه به بابام بگیم باور نمیکنه زندگیمونو سیاه می‌کنه😭😭

چکار کنیم؟هرچقدر جواب نمیدیم و مسدود میکنیم بازم بی فایدس بیشتر میشن

تورو خدا راه حل بدین مثل بقیه آدما بدون ترس اینکه یه روز بابام بفهمه زندگی کنیم 

وحشت داریم فقط کابوس میبینیم

نمی‌تونیم سیم‌کارت و بسوزونیم چون بابام بازم همونو میگیره واسمون 

زندگیمون جهنم شده

منم یه خط داشتم مزاحم زیاد داشت یه مدت دادم دست شوهرم الان دیگه مزاحم نداره

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

تماس های دریافتی رو ببند

ینی فقط کسایی ک تو شمارشون رو سیو داری 

میتونن بهت زنگ بزنن

تو گوگل سرچ کن.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صد درصد شمارتون جایی زدن یا دارن پخش میکنن

برید تمام حساب کاربری های شماره رو تو تلگرام و روبیکا و واتساپ و سروش و هر چی هست چک کنید ببینید آیا دستگاه دیگه ای هم هست اگر بود پاکش کنید

دیوار و ... محض اطمینان چک کنید

همه شماره ها رو مسدود کنید یا گوشی رو رو حالت مزاحم نشوید بگذارید

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

وای انقد مسدود کن تا خسته شن

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
منم یه خط داشتم مزاحم زیاد داشت یه مدت دادم دست شوهرم الان دیگه مزاحم نداره

ما نمی‌تونیم اینکارو بکنیم به اسم بابامه😭بفهمه خواهرمو نابود می‌کنه شکاکه آخه

نمی‌تونیم بسوزونیمش بیشتر شک می‌کنه

نمیدونم چه خاکی به سرمون بریزم

بزار روی گزینه هرزنامه و توقف شماره های ناشناس  هرکی شمارش ناشناس باشه و توی مخاطبینت نباشه&nb ...

چه خوب چنین چیزی هست من نمیدونستم

اسی اینکارو کنه راحت میشه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
صد درصد شمارتون جایی زدن یا دارن پخش میکنن برید تمام حساب کاربری های شماره رو تو تلگرام و روبیکا و ...

میزاریم رو حالت مزاحم نشوید بازم تو تماسا شماره هاشون میان😭😭😭😭😭

دیگه کلا زنگ نمیخوره گوشی؟

ن نمیخوره فقط پیامکش میاد ک طرف بهت زنگ زده گاهیم پیامش نمیاد

مزاحما هم میبینن زنگ نمیخوره دیگه زنگ نمیزنن.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)