2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1965838 بازدید | 86589 پست
سلام عزیزم اگه تونستی یه چله زیارت عاشورا بردار به نیت تعجیل در فرج و هدیه کن به امام زمان یا هر معص ...

ممنون از توصیه هات چشم حتما

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
عزیزم هر کسی توی زندگی مشکلاتی داره، که جزئی از زندگی هستن و همین مسائل یا شرایط زندگی هست که باعث ر ...

اره حق با شماست خودشناسی خیلی خوبه .مشگل من بچه هام نیست چون بچه ک اصلا مشگل نیست اونا دارن روند طبیعی شونو طی میکنن درسته بعضی وقت ها خسته میشم  از کارهاشون غر میزنم ولی این خستگی اون دردی نیست ک اذیتم میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر شما خوب مهربونید کاش میشد بغلتون کنم حرفاتون ارامبخشه درسته تو فضای حقیقی همدلی ندارم ولی تو مج ...

به نیت شما حدیث کساء میخونم ، امیدوارم حالتون بهتر و بهتر بشه و مشکلاتتون حل بشن.به همه توصیه میکنم.

خودم هر وقت میخونم احساس میکنم حضرت زهرا(س) با اون عظمت و وقارشون دارن برام نقل میکنن این حدیث رو...خیلی زیباست به جز جنبه ی معنویش ،پر از نکات آموزشی و روانشناسیه، انقدر همدیگه رو زیبا صدا میکنند،زیبا خطاب میکنند پر از مهر و عطوفت.....

خیلی هم مجربه.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

شما هم خودتون مهربون و با محبت هستید،،،،و به من لطف دارید.

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند

سلام به دوستان خوبم ♥️

من تقریبا 5 رسیدم خونه. 

یه کم استراحت کردم. 

بعد ظرف ها رو شستم 

سرویس شستم 

گردگیری کردم 

ماشین زدم 

برنج خیس کردم 

لوبیا سبز گذاشتم بپزه، لوبیا پلو درست کنم. 

آب‌جوش گذاشتم چای دم کنم. 

الان باید جارو برقی بکشم 

مواد لوبیا پلو رو آماده کنم 

چای دم کنم 

کیک درست کنم 

یه کم به خودم برسم 

به خواهرم زنگ بزنم 

همسرمم دیر میاد خونه. 

بچه ها هم آخرین امتحان رو دادن 🫠🫠🫠

تنتون ساااااالم 

دلتون خوووووووش 

رزقتون فراوووون 

التماس دعا ♥️🥰

2731

سلام مجدد 😊

من ظهر که پیام دادم حقیقت اون موقع از تخت پاشدم 

نهار عدس پلو با گوشت قل قلی گذاشتم 

زنک زذم به همسرم مه پسرمو ببریم بهداشت مراقبت داشت که گفت اکه وقت شد میام  منم تنبلی نکردم که بزارم واسه بعد باز زنک زدم که اگه وقتت ازاد شده بریم گف اماد شو

این از بهداشت پسرم 

اول  سوپ پسر کوچیکه  رو دادم  بعدم خودمون نهار خوردیم

بعد نهار یه کوچولو استراحت کردم و یه دوش گرفتم 

لیست کارها رو نوشتم الویت بندی و زمان بندی کردم

با پسرا میوه ای خوردیم و شروع کردم

اشپزخونه رو مرتب کردم 

ظرفارو شستم 

کانترو تمیز کردم خورده ریزه های  روشو جمع کردم خلوت کردم 

فرش اشپزخونه کثیف شده بود جم کردم بشورم 

کف اشپزخونه رو کف سابی و دستمال کشیدم چون امکان شستن نبود

حال رو جارو و سرامیکارو طی کشیدم 

گردگیری کردم

کفش های پشت در رو جادادم جاکفشی شستنی هاشم کذاشتم حموم بشورم 

کفش های حموم خراب شده بود انداختم بیرون کفش نو رو کذاشتم حموم

حوله لباسی خودم و حوله دستی خودم و همسرمو پسرمو حوله سرویس بهداشتیارو  انداختم ماشین 

سری دوم لباسارو انداختم ماشین 

شلوار جین همسرمو جدا با ماشین دوقلو شستم

حیاط رو جم و جور کردم باد میومد نشد بشورم یا جارو بزنم

به پسرمم سپردم اتاقش رو تمیز کنه بعدم جارو بکشه برای اولین بار بی دغدغه اتاقش رو دسته گل کرد  یادم باشه یه جایزه کوچک بهش بدم  شاید فردا ببرمش پارک

الانم پسر کوچیکه رو شیر دادم و خوابوندمش 

یه استراحت کوچولو کنم لباسارو بندازم طناب 

تا کوچولو خوابه چند صفحه کتاب بخونم 

بعد فکری برای شام بردارم 

منتظر گزارش اخر شبم باشین

وای بچه ها آبله مرغان گرفتم😭😭بدن درد افتضااااح بدنم جوش زده یدونه تو صورتم کندم😭😭رفتم دکتر دارو ...

عزیزم نگران نباشید،دوره داره،فکر میکنم سر یک هفته،دیگه خوب بشه.مراقب بچه هاتون باشید.🌼

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند
سلام مجدد 😊 من ظهر که پیام دادم حقیقت اون موقع از تخت پاشدم  نهار عدس پلو با گوشت ق ...

و ادامه

لباسارو پهن کردم

جالباسی همسرم رو خلوت کردم یه شلوار پارچه ای  یبار پوشیده بود تمیز بود فقط یکم اتو کشیدم زدم چوب لباسی رفت سر جاش یه پیراهن سفید بود انداختم ماشین شستم  بعدم چند تا دستمال اشپزخونه بود انداختم  

کفشایی گذاشتم حمام شستم

یه دست لباس خودمو اتو زدم(از اتو زدن بدم میاد  گفتم روزی یه دست اتو بزنم) 

حسابی خسته شدم

باپسر نشستیم میوه و بیسکویت خوردیم 

شامم تخم مرغ خاگینه کردم دو تا گوجه هم خرد کردم پیازم قاچ کردم 

خیلی هم مزه داد جاتون سبز

به نیت شما حدیث کساء میخونم ، امیدوارم حالتون بهتر و بهتر بشه و مشکلاتتون حل بشن.به همه توصیه میکنم. ...

دست گلت درد نکنه انشالاه ی روز جواب قلب مهربونتو بگیری 

سلام دوستای گلم ❤️ برنامه امروزم:  اول ناهار برا خودمون کوکوی سیب زمینی  برای ناهار دوق ...

دیروز فقط رسیدم کارهای روتین رو انجام بدم. 

یخچال رو دستمال کشیدم. ورزش کردم همراه با بازی با دوقلوها. چند تا نمونه کتاب خوندم و در نهایت یکی رو انتخاب و خریدم. 

ظرفهای شام رو شستم و ابچکون رو خلوت کردم. 

بچه ها رو خوابوندم بعدش قرار بود که برم لباسهای کثیف رو بشورم و یکم به خودم برسم که خوابم بود. 

قرصهای ضد حساسیتم به شدت خواب اورن و زود خوابم میگیره. 

اره این ک هست ولی ی سری چیزها نیازه مثلا ادما همشون نیاز دارن جنس مخالف بهش توجه کنه هرچقدر هم با هر ...

نانای عزیزم سلام

ببخشید ک جسارت میکنم بانو جان ولی تا زمانی ک خودت خودتو دوست نداشته باشی، ب خودت اهمیت ندی، ب خودت احترام نزاری، خودتو لایق دوست داشته شدن ندونی، چطور توقع دارین ک بقیه دوستون داشته باشن و بهتون احترام بزارن. 

توی زندگی مهم اول خودت دوم خودت سوم خودت، اولویت بعد همسر و بچه هاتن. 

تو لایق بهترینهایی، بهترین باش و خودتو دوست داشته باش، بهترینها خودشون بسمتت میان

اعتماد بنفستون فوق العاده پایینه، چون شما توی گزارشتون گفتین هیچ کاری نکردم درصورتی گزارشتون با حرفتون هم خونی نداشت و کلی کار کرده بودین

دست اوردهاتون و مهارت هاتونو ضعیف نشمارین، جلوی همسرت از مهارتهاتون بگید بزارین ببینن. 

شاغل هستی نانای عزیزم یا نه؟ 

2706