2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1965887 بازدید | 86590 پست

سلام   کارهای دیروزم 

خونه رو برقی زدم‌

ظرفا رو شستم 

لباس خشک ها رو تا زدم و‌گذاشتم سرجاش 

پذیرایی رو مرتب کردم 

لباس شستم و پهن کردم 

ابچکون خلوت کردم 

سرویس بهداشتی رو شستم 

رفتم خونه ی مامانم ابروم گرفت 

صورتم  شیو کردم 

رفتم خونه ی مادرشوهرم  دوره داشت اونجا یکم کمکش کردم 

رفتم دکتر 

رفتم کنسرت و رستوران  

نمی دونم طرفای شمام باب شده یا نه   تو رستوران کنسرت برگزار میکنن  خواننده معروفا استان رو میارن
جای سوزن انداختن نبود ...

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امروزم 

به همسرم صبحونه دادم  راهیش کردم  بیرون  برا کارهای مغازم ..

باشگاه برم

سفره ی صبحانه جمع بشه 

دوش بگیرم 

با پسرم ریاضی کار کنم 

لباس بشورم و پهن کنم 

نهار پسرم درست کنم  کته    ما خودمون نهار داریم 

پذیرایی مرتب بسه 

اتاق پسرم مرتب بشه 

عصری برم بیرون 

داروها رو بگیرم 

شام درست کنم 

برم خرید  شنیه ۱۵ تا مهمون دارم برا شام دوستای مامانم و خودم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
وای بچه ها آبله مرغان گرفتم😭😭بدن درد افتضااااح بدنم جوش زده یدونه تو صورتم کندم😭😭رفتم دکتر دارو ...

ان شاءالله زودتر خوب میشید.

جوشا رو نکنید که جاش بمونه ،برای اینکه خارش و سوزش جوشا کمتر بشه لوسوین یا پماد کالامین دی بزنید.

و اینکه جو رو بجوشونید و آبشو جدا کنید بعد اینکه سرد شد با پنبه بزنید به جوشا ،چون طبع سرد داره باعث میشه حرارت و التهابتون کمتر بشه و کمتر اذیت بشین.

من پسرم کوچیک بود گرفت ،براش اینکارو کردم ،آب جو رو میریختم تو لگن باهاش آب قاطی میکردم پسرمو میذاشتم تو لگن بشینه اینجوری آروم میشد.

ان شاءالله زودتر خوب میشید. جوشا رو نکنید که جاش بمونه ،برای اینکه خارش و سوزش جوشا کمتر بشه لوسوین ...

منم میترسم دخترام بگیرن

۳ تا ماسک میزنم تو اتاق میمونم فقط براشون غذا میزارم هرچند بدن درد نمیزاره 

سلام روزتون قشنگ

امروز از صبح:

لباس خشکا تا شدن رفتن. کشو

با مهدی جون صبحانه خوردیم

یه چیزی گم کرده بودم یه مقدار با استرس دنبالش گشتم(امانت بود) و بعد کلی حرص خوردن پیداش کردم.

هوا اینجا بارونیه. دیروز تو بعضی قسمتای شهر سیل اومده بود. امیدوارم به خیر بگذره و مردم کمتر به زحمت بیفتند.

لباسشویی روشن کردم

ظرفای تمیز رو چیدم سرجاشون

بهم ریختگی هایی که تو خونه بود رو مرتب کردم

یه عالمه لباس اتویی جمع شده که بعد از نهار اتو میزنم

نهار رو سبک درست میکنم

در ادامه:

یکم با لپتاپ کار کنم

نهار اماده کنم علی جون اومد بخوریم

علی حتما بخوابه

دوش بگیرم و حمام رو بشورم

لباسامو رو آماده کنم برای عصر

عصر مراسم هفتم یکی از فامیلاس باید بریم سرخاک

بعدشم برای شام باید بریم رستوران که پسرا رو قبلش باید بزاریم خونه خواهرم

با توجه به وضعیت آب و هوا باید پیگیری کنیم ببینیم مراسم سر خاک هنوز برقراری یا نه.

منم میترسم دخترام بگیرن ۳ تا ماسک میزنم تو اتاق میمونم فقط براشون غذا میزارم هرچند بدن درد نم ...

اتفاقا تو سن پایین بگیرن بهتره و شدتش کمتر میشه ،هرچی بزرگتر شدتش بیشتر برا همین تو بزرگسالا بهش میگن زونا.

یه سال پیش پسر خواهر شوهرم گرفت بعد خواهرشوهرم میگفت نذار دخترت نزدیکش بشه میگیره ولی من چون میدونستم اگه زودتر بگیره کمتر اذیت میشه گفتم ولش کن ،ولی دخترم ازش نگرفت در عوض بچه های برادر شوهرم که احتیاط میکردن و نزدیک نمیشدن گرفتن😅😅

نانای عزیزم سلام ببخشید ک جسارت میکنم بانو جان ولی تا زمانی ک خودت خودتو دوست نداشته باشی، ب خودت ا ...

عزیزم من نمیتونم بحث باز کنم بگم ک مشگلم دقیقا چیه چون قبلا عکسمو گزاشته بودم از فامیل هامون هم عضو نی نی سایت هستن میترسم شناسایی بشم براهمون فکر کنم متوجه نشدید 

از لحاظ دوست داشتن اعتماد به نفس بالایی دارم از نظر اطرافیانم فقط من شخصیتم کمالگراست برا همون به خودم خیلی سخت میگیریم ایده ال های زیادی دارم برا همون میگم کاری نکردم چون کلا ادم فعالیم اگه یعنی دغدغه فکری نداشته باشم میتونم در طول روز کارهای زیادی انجام بدم حالا چ خانه داری باشه چ کارهای دیگه 

فعلا شاغل نیستم به انتخاب خودم چون دوست دارم سال های طلایی ک هیچ وقت برنمیگرده یا نمیشه پول خرید رو کنار بچه هام باشم بعد از اینکه یکم از اب گل دربیان حتما دنبال علایق هام میخوام برم ولی تو این چندسال زندگی هم بیکار نبودم 

لیسانس دارم .ی رشته هنری رو مدرکشو دارم .گواهیناممو گرفتم و رانندگیم عالی .وقتی هم ک خونه ام کتاب میخوندم باشگاه میرفتم حالا فعلا چندماهی به خاطر زایمان کنار گزاشتم .کلا از اون مدل خانم ها نیستم ک فقط خونه باشم و بچه داری کنم .

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
نانای عزیزم سلام ببخشید ک جسارت میکنم بانو جان ولی تا زمانی ک خودت خودتو دوست نداشته باشی، ب خودت ا ...

از نظر دست اوردهام شوهرم میدونه همیشه خودش میگه .ولی ادم هرچقدرم خودشو دوست داشته باشه بازم ی همراه میخواد تنهایی فقط مال خداست .اتفاقا منم هم اوایل اینطوری فکر میکردم شاید خودم خودمو دوست ندارم برا خودم کم میزارم براهمون دیگران هم اینطوری میکنن بعد شروع کردم به خودم رسیدن چندسال پیش اما بازم چیزی تغییر نکرد .مشگل از من نیست مشگل از شوهرمه.دقیقا مثال اینه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است .

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2706