2737
2734

ما بعد یک سال و نیم ارتباط که اصلا نزدیک نبود و دارای خط قرمز بود یک کاتی داشتیم 

بعد چند وقت اومد گفت می‌خوام ببینمت و اینا 

توی این دیدار نمی‌دونم از سر دلتنگی بود یا چی که از خط قرمز هام فاصله گرفتم 

الان تازه دارم میفهمم چه اشتباهی کردم و واقعا پشیمونم 

تموم این مدت نذاشتم اتفاقی بیفته اما الان وا دادم 

واقعا ناراحتم و حس میکنم ارزش خودمو پیش اون پسر پایین آوردم 

علت ناسازگاریش هم همین بود که از خط قرمز های من ناراضی بود 

خلاصه اعصابم بد بهم ریخته 

به نظر شما از دید اون کم ارزش و دم دستی جلوه کردم؟

لطفاً درباره جزئیات نپرسید تا تاپیک به انحراف کشیده نشه و تعطیل نشه.ممنونم

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم اینقدر حساسنباش بعدم یه پسر اگه با این قراره تورو کم ارزشه بدونه اصلا پسر نیست به هیچ دردی هم نمیخوره تو هم ادمی و ما همه غرایزی داریم

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
2728

متاسفانه آره

البته الان نه...کم کم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
نه عزیزم اینقدر حساسنباش بعدم یه پسر اگه با این قراره تورو کم ارزشه بدونه اصلا پسر نیست به هیچ دردی ...

خودش هم اینارو گفت چون فهمید ناراحت شدم 

2738
من خیلی سفت و محکم بودم و هستم یک سال و نیم زمان زیادی هست اما این سری اینجوری شد 

خب چرا ادامه ندادی ؟

قصدتون چی بود از این ارتباط؟ازدواج؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
خب چرا ادامه ندادی ؟ قصدتون چی بود از این ارتباط؟ازدواج؟

من دیدم که جلو نمیاد کات کردم 

دوباره گفت بیا حرف بزنیم کلا فراموش کردم منطق رو ...

خودش هم اینارو گفت چون فهمید ناراحت شدم 

ببین عصر قاجار نیست جدی 

خودتو واسه این چیزا ناراحت نکن برا مطرح این حرفم اصلا جای درستی رو انتخاب نکردی الان همه میان میگن اره ارزشت رفته ولی دروغ میگن خودشونم میدونن ارزش تو به این چیزا نیست 

پسره اگه با فرهنگ و بااصالت خانوادگی باشه مطمئن باش تورو واسه این چیزا ارزش گذاری نمیکنه خودتم سخت نگیر ادمی دوست داشتی اون لحظه ابراز علاقه کنی و لذت بردی اصلا یه طرفه نگاه نکن و اینو بدون ارزش ها بر این اساس نیستنو تو هنوزم خوب و خانومی 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
من دیدم که جلو نمیاد کات کردم  دوباره گفت بیا حرف بزنیم کلا فراموش کردم منطق رو ...

متاسفانه ضعف دخترا همینه

امیدوارم اون آقا سوءاستفاده نکنه 

ببین واقعیت اینه که الان اون پسر یاد میگیره واسه خواسته هاش که اوجش برقراری رابطه کامل جنسی هست اول با تو قهر کنه بعد یه مدت بیاد دوباره پیشنهاد بده و تو هم که دلتنگ هستی وا بدی .

عزیز من وقتی یکی میره و بعد برمیگرده رو اصلا نباید تحویل گرفت 

بقول معروف بذار هر کی خداست از زندگیت بره بیرن بره ولی به هیچ قیمتی نذار برگرده

و یه چیز دیگه اینکه حرفای پسرا رو در مورد اینکه تو ارزشت  پیش من کم نمیشه و این چیزا رو خیلی جدی نگیر عزیزم 

اونا برای هدفشون هر گونه چرب زبونی میکنن ولی زمانی که به مقصودشون رسیدند یهو ورق برمیگرده

ببین عصر قاجار نیست جدی  خودتو واسه این چیزا ناراحت نکن برا مطرح این حرفم اصلا جای درستی رو ان ...

ممنون دوست خوبم، امیدوارم اینطور باشه چون خیلی حس بدی گرفتم و اونم گرفت و پشیمون شد 

2706