2733
2734
عنوان

احساس میکنم ارزشم اومده پایین جلوی پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 23 پست
ببین عصر قاجار نیست جدی  خودتو واسه این چیزا ناراحت نکن برا مطرح این حرفم اصلا جای درستی رو ان ...

عصر قاجار نیست عصر دوستی هست نه ابزار دست پسرا 

مطمئن باش دوست داشتن باشه حتی انگشتشم به طرف نمیخوره 

متاسفانه دخترا و خانما فعلا ابزار شدیم 

بنظر من کاری که خوده آدم میکنه بهترین کار نیست 

که تشویق کنیم

ممنون دوست خوبم، امیدوارم اینطور باشه چون خیلی حس بدی گرفتم و اونم گرفت و پشیمون شد 

نه حس بد نگیر تو اون لحظه با دختری که الانی فرق میکردی علاقت فوران کرده ادمی خودتو سرزنش نکن این از هر دختر علاقه مندی ممکنه سر بزنه شل کن عزیز دلم خودتواذیت نکن سعی کن تکرارش نکنی ولی هیچ اشکالی نداره بابت کارت اینقدر سرزنش واقعا اقرار امیزه عزیزم 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عصر قاجار نیست جدی  خودتو واسه این چیزا ناراحت نکن برا مطرح این حرفم اصلا جای درستی رو ان ...

ببخشید لطفا جوانب انصاف رو رعایت کنید و دوستمون رو توی چاه نندازید عصر قاجار نیست ولی بخدا پسرای ما همون پسرای اهل قاجارند کسی رو که بخوان انتخاب کنن واسه یه عمر زندگی کسی هست که خیلی بهشون بها نده و خط قرمزاش براش مهم باشه . خود دار و خویشتن دار باشه و با سیاست رفتار کنه 

نه حس بد نگیر تو اون لحظه با دختری که الانی فرق میکردی علاقت فوران کرده ادمی خودتو سرزنش نکن این از ...

راستش خیلی سخته.بازم ممنونم ازت

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
2731
عصر قاجار نیست عصر دوستی هست نه ابزار دست پسرا  مطمئن باش دوست داشتن باشه حتی انگشتشم به طرف ن ...

اولا من تشویق نکردم دوما کاریه که شده حالا شما بیا با سرزنش حالشو بدتر کن اون لحظه خواسته انجام داده علاقه شدید بوده حالا شما هی ابزار ابزارکن 

بعدم مگه پسرا نمیتونن ابزار دخترا باشن چرا همش شما میگید دخترا ابزارن فلانن بابا یارو احساسات داره بروز داده تموم شده رفته تموم شد این طرز تفکرا کی قراره تغییر کنه 

اوکیواقعا مردان سواستفادگر هم هستن قبول دارم ولی اقا بزور که انجام نداده یا با تهدید خواست خودشون بوده حالام سرزنش چیزی رو دوا نمیکنه 

ببخشید لطفا جوانب انصاف رو رعایت کنید و دوستمون رو توی چاه نندازید عصر قاجار نیست ولی بخدا پسرای ما ...

شما هم منو ببخشید که اینقدر گفتید پسرا چه طور خانومی رو دوست دارن چه مدل سیاستی با چه الگوی رفتاری اینا کی هستن که شما بخاطرشون همه رفتاراتونو کنترل کنید 

خط قرمز توی همه روابط وجود داشته و هست 

من صرفا خواستم حس سرزنش رو از ایشون کم کنم 

به هر حال هر کس یه برداشتی داره

شما هم منو ببخشید که اینقدر گفتید پسرا چه طور خانومی رو دوست دارن چه مدل سیاستی با چه الگوی رفتاری ا ...

اینا کسی نیستن .... ما کسی هستیم و با رعایت خیلی چیزا اونا به ساز ما میرقصن . 

اولا من تشویق نکردم دوما کاریه که شده حالا شما بیا با سرزنش حالشو بدتر کن اون لحظه خواسته انجام داده ...

بی خیال شما درست میگی 

خانم اسی این دوستمون خیلی میفهمه 

واقعا متاسفم واسه قشر جوان که استدلالش اینه 

بی خیال شما درست میگی  خانم اسی این دوستمون خیلی میفهمه  واقعا متاسفم واسه قشر جوان که ا ...

نه خانم استدعا دارم همینکه همه فهم ما شما باشید کافیه ارزانی خودتون