2737
2734
عنوان

گفت بیام خونت امشب گفتم نه قهر کرد

262 بازدید | 13 پست

گف ماشینمو دزد خالی کرده 

امشب رو بیام خونه تو 

من یه خونه جدا و مستقل دارم مرکز استانمون الان اونجام گاهی میرم

گفت ۷ ساعت تحملم کن نمیخوام ماشینم یه مدت تو محل باشه منم ترسیدم گفتم نه ناراحت شد دوستاشم گفتن نمیشه بره

آزمودم دل خود را به هزاران شیوه هیچ چیز جز یاد خدا شادش نکرد❤🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ماشینشو خالی کرده چرا خودش می خواد چتر بشه؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2740

هفت ساعت رو تو ماشینش بخوابه 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
حالا ما علم غیب داریم راجب کی صحبت میکنی

نمیشه بگم رل چون گزارش میزنن دوستان

ولی رلم تازه اشنا شدیم

والا عاقلی کردی تو این آشفته بازار مملکت هر روز یه مدل خبر از تجاوز و قتل و دزدی و... درمیاد به هیچ ...

گفت اگر انگشتم خورد بهت بندازم بیرون اما خب وقتی اتفاقی بیفته من نمیتونم از پسش بربیام حرفمم به جایی نمیرسه چون میگه میخواستی راه ندی

گفت اگر انگشتم خورد بهت بندازم بیرون اما خب وقتی اتفاقی بیفته من نمیتونم از پسش بربیام حرفمم به جایی ...

همینجوری دخترا رو گول می زنن دور باشه ازت ولی اینهمه دختر و زنان قربانی داریم هیچ کدوم نگفتن بفرما به یه نحوی گول خوردن بالاخره 

اونم تو کشور ما با این خانواده های سخت گیر و عرف و فرهنگ خاص خودمون امشب خودش چتر میشه پس فردا دوستاشو میاره مهمونی پسون فردا می خواد پارتی بگیره و... خیلی پرروعه اصلا بهش رو نده