2737
2734

نامزدم عقدیم

بخاطر شغل و محل خدمتش مجبوره دوسال با دوستاش بمونه تو خونه یعنی تاعروسیمون

بعدمن امروز قهر بود باهاش نیم ساعت پیش زنگ زدم

گویا من وقتی زنگ زدم اینا داشتن بازی میکردن همیشه شبا پاسوری مافیایی چیزی بازی میکنن یعنی مختص امشب نبود

طوری که من شبا نمیتونم با خیال راحت با نامزدم بحرفم

من که زنگ زدم ذاتا ازش دلخورم بودم ...اون هی گفت عاشکم دوستام منتظرن برم فردا بزنگم بهت

منم حرصم گرفت که چرا همیشه دوستاش الویت اولنبهش گفتم جرات داری قطع کن بعدم حرف نزدم

اون هی صدام کرد من چون قهر بودم حرف نزدم

نامزدمم عادت داره تا من نگم خدافظ قط نمیکنه

از اونور دوستش داد زد قط کن بیا بابااااا ( این دوستش یکمم لوتی طوره) دقیقا بااین لحن و باداد

من ک اینو شنیدم بهم برخورد و خودم قط کردم بعدش چند بار

پشت سر هم نامزدم زنگ زد من برنداشتم

دفعه اخر برداشتم بهم گفت که علی این چه حرفی بود به خانومم گفتی انگار ک داره بااون حرف میزنه بعدم گفت علی معذرت خواهی میکنه اما من صدای علیو نشنیدم

اخر سرم گفت برم برم منم ک دیدم بازوره و میخواد بره گفتم گمشو برو و الان قهرم

و یع مدت طولانی میخوام قهر باشم 

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد قهر  اصلا خوب نیست 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2742

دوستاش مجردن؟ این شوهر دیگه شوهر بشو نیست حالا حالا ها برات ببین کی گفتم

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740

😐قهر باش

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

منم بودم ناراحت میشدم ولی کاش تو که میدونی هر شب سر بازیه زنگ نمیزدی که بدتر خودت ناراحت شی

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2706