2733
2734
عنوان

دوست شوهرم سرم داد زد به شوهرم گفت تلفنو قط کن بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 67 پست
چرا وقتی هنوز بچه اید ازدواج میکنید؟؟

ما نامزدیم تازه عقد کردیم عاشقانه ترین دورانموته

اونوقت این اقاااا همششش با دوستاشه 

متوجه نیستید مثلا من بخوام بهش پیام بدم تا درمورد یه چیزی شب بحرفیم نیست هر شب اینطوره اگ ام بیاد با زور من میاد

نه اینک دوس نداشته باشه بحرفیم وقتی بیاد شهرخودمون ۲۴ ساعته میاد بغل دست من

ولی اونجا تحت تاثیر دوستاش قرار مبگیره بشدتتت

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

من ده ساله ازدواج کردم تا حالا ده بارم ب شوهرم زنگ نزدم.

بزار خودش زنگ بزنه میخای چیکار؟

این ناز کردنا هم مدتی خریدار داره چهار روز دیگه عادی میشه براش

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهم زندگی میکنن خودشو دوستاش، چطور رفت امد کم کنن😀 مگه برن بیرون دیگه برنگردن

عهه فک کردم میره پیششون😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

سلام دوست عزیزم دقیقا رفتار هات مثل اولای عقد منه که هم سنم کم بود و هم شوهرم یه شهر دیگه کار میکرد الان ۱۳ ساله از اون زمان میگذره و وقتی میخوندم فقط همون روزها حلو چشمم میومد حالا نتیجه که من تو این چند سال گرفتم اصلا این رقتار هارو نشون نده همونو بگو عزیزم وقتی بازیت تموم شد زنگم بزن منتظرم ووقتی هم که کار نداره زنگ زد بگو شب قبل بازی به من زنگ بزن و بعدشم که تموم کردی بازم زنگم بزن من نیاز دارم که باهات حرف بزنم و کم کم با حرف هات بکشش به سمت خودت و سعی کن خیلی قهر نکنی  چون دلسرد میشه 

2731

اینم بگم فقط با محبتت میتونی بکشی به سمت خودت و گرته با قهر فقط فاصله میگیره منم تو عقد قهر زیاد داشتیم ولی الان میگم کاش اون رفتار هامو نداشتخ بودم در صورتی که اومدیم خونه خودنون دیگه اون قهرها رو تموم کردم ولی خب تو عقد این رفتار ها هست همیشه