2733
2739
عنوان

خانوما مشکل دوست پسر دوستم چیه؟

235 بازدید | 23 پست

از یه طرف فحش و بد دهنی میکنه میگه برو گمشو بعد از چند ساعت یا حتی چند دقیقه پشیمون میشه البته منت کشی نمیکنه ها بعضی وقتا خیلی طلبکارانه حرف میزنه ، چند بار اینجوری کرده که از یه طرف به دوستم میگه آماده شو بریم بیرون از یه طرف دوستم رو معطل میذاره و نمیره کنسل میکنه و جواب پیام نمیده 

بعضی وقتا خود به خود بلاک میکنه ، دوستم امروز زنگ زد باهاش حرف بزنه گوشی رو قطع کرد بعد چند دقیقه زنگ رد دوستم گفت چرا قطع کردی اونم گفت همبنجوری

لطفا اگه حس ششم یا ف ال گیری امضای منو می بینه بگه کی می بینمش 🥺🙏 امیدوارم کسی که منو ذره ای هم دوست داشته باشه خدا بهش سلامتی و پول فراوان هدیه کنه 😁 در نا امیدی بسی امید است چون خدای من خدای مهربان و معجزه است 😍درسته خیلی گناهکاریم اما خدایا همه ما دلمون به نعمت ها و لطف شما خوشه 💝 ارادت خاصی به امام حسین دارم و آرزومه روز مرگم تو ماه محرم باشه 🙂 برای خیلی هاتون صلوات می فرستم شما هم تو دعا کردناتون من ِدختری دلتنگ رو یاد کنید مرسی🥰

کم داره

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

😐😐

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
😐😐

انقدرحرص خوردم داره موهای سرم سفید میشه 😂

لطفا اگه حس ششم یا ف ال گیری امضای منو می بینه بگه کی می بینمش 🥺🙏 امیدوارم کسی که منو ذره ای هم دوست داشته باشه خدا بهش سلامتی و پول فراوان هدیه کنه 😁 در نا امیدی بسی امید است چون خدای من خدای مهربان و معجزه است 😍درسته خیلی گناهکاریم اما خدایا همه ما دلمون به نعمت ها و لطف شما خوشه 💝 ارادت خاصی به امام حسین دارم و آرزومه روز مرگم تو ماه محرم باشه 🙂 برای خیلی هاتون صلوات می فرستم شما هم تو دعا کردناتون من ِدختری دلتنگ رو یاد کنید مرسی🥰
2740
جسارت نباشه ولی دخترایی مثل دوستت همچین پسرایی رو هار میکنن

دوستم خیلی بهش وابستس زود میبخشه و فحش هاش رو تحمل میکنه 

چند وفت باهمن؟ دوستت چندسالش اون‌پسر چندسالش؟

۴ سال تقریبا 

دوستم امسال میشه ۱۸ اون هم فکر کنم ۲۰ یا ۲۱

2706